Revija Hajdi Klum u bazenu

Started by Korisnicko Ime, 10-04-2007, 11:27:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Dizajnerka i biv¹i model Hajdi Klum najnoviju reviju nakita morala je da odr¾i u bazenu.

Na putu do zvaniène piste poznata manekenka je upala u bazen.

Da bi neprijatnost okrenula u svoju korist,  Klum je reviju preselila u bazen.

Nakit koji je dizajnirala Klumova cenjen je u svetu slavnih, ali nova kolekcija æe biti dostupna i onima koji nemaju gomile novca.

Klumova je kasnila oko pola sata na reviju u Hotelu Beverli Hils. Trèeæi prema pisti dizajnerka Hajdi Klum je pred objektivima fotoreportera nagvavaèke zaronila u bazen. Uskoro su svi gosti revije do¹li da vide dizajnerku nakita tokom iznenadnog kupanja. Zbog toga cela revija je preseljena u bazen.

„Da budem iskrena mislim da su me urekli ovi zlobni momci zato ¹to sam kasnila. I mislim da su me namerno gurnuli na ovu uzanu stazu”, izjavila je Hajdi Klum.

Nova kolekcija je me¹avina raznih motiva, a naroèito biljnih.

Za neke od njih va¾i da donose sreæu, ¹to Klumova nije potvrdila tokom incidenta na bazenu.

Ipak, nakit æe moæi da priu¹te oni koji ne mogu ni da sanjaju da ogrlicu, ili prsten uzmu kod Tifanija. Nakit koji je Klumova dizajnirala popularan je tokom dodela Oskara, i drugih d¾et set dogaðaja.

Nakit je doveo u vrh poznatih manekenku koja je postala slavna kao model za rublje.

B92

Masha

Parola - snadji se. Mada, zamisite sve te skockane manekenke kako ulecu u bazen da vade stvar

Wolf


nasty girl


hulio_salinas

KI, pa kako text bez slike?!  :smekerica:

Di su slike?!