Pekara

Started by stef, 19-04-2007, 20:24:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Murakami

#30
[off]KAKAV PAPKAR !!![/off] :bljak:

pig_am_am

pa zasto tog jos uvek gaje i zalivaju u tom kumodrazu...?

trinity

Taj rat traje mnogo pre nego sto je poceo bojkot kafica i verujte nije tu niko nikom ostao duzan. Pekara je super mesto, nadam se da cete i u decembru sedeti tamo. Nazalost imam utisak da ce nas jako malo ostati pri ovom bojkotu na minus 10 a u pekaru staje samo 20 ljudi. Tada ce biti najvaznije da ne idemo u kafic jer mu tada prestaje ugovor.
P.S. Darkeru mrzim te zbog ovog protesta vise nemam obraza da narucim ni kafu u kancelariji, a posto pijem samo espreso moram da se zadovoljim sa cokoladnim mlekom.

pig_am_am

covece... em ne mogu vise u menzu,em ne mogu u kafic... pocecu da studiram ko prava  :K

katarina

Quote from: pig_am_am on 27-07-2007, 14:29:40
covece... em ne mogu vise u menzu,em ne mogu u kafic... pocecu da studiram ko prava  :K

A sto ne mozes u menzu?
Ma ja mu necu vise uci u taj kafic pa makar bilo i -30.
                       

pig_am_am

#35
zato sto sam roknula na samofinansiranje.
ionako mi se ni ne ide u menzu.
pekara rules. mogli bi da je prosire,bas bi bilo kul.

katarina

To ti je dobra ideja! Bas bi bilo super!

zabica

Quote from: trinity on 27-07-2007, 14:21:05
Taj rat traje mnogo pre nego sto je poceo bojkot kafica i verujte nije tu niko nikom ostao duzan. Pekara je super mesto, nadam se da cete i u decembru sedeti tamo. Nazalost imam utisak da ce nas jako malo ostati pri ovom bojkotu na minus 10 a u pekaru staje samo 20 ljudi. Tada ce biti najvaznije da ne idemo u kafic jer mu tada prestaje ugovor.


trinity potpuno si u pravu, samo ako istrajemo sa ovim i u toku zime, pobedicemo sigurno, tj. situacija ce se promeniti na bolje!

pravicemo dogovor da tih 20 ljudi kupi ostalima sve sto treba i da kampujemo u holu fakulteta  :>

pig_am_am

pa ... ionako mi se ne pije ona zemlja od kafe u kaficu.
necu ici sigurno. najvaznije je da o tome obavestimo brucose.

zabica

pa neka se ideja sa plakatima i dalje nastavi!
a i brucosi ce sigurno imati svoje mentore, pa neka bude na njima da im to prenesu...

stef stavi to kao obaveznu stavku na spisku obaveza jednog mentora :wink:

Maslacak

meni neæe smetati -20, u kafiæ ionako nisam zalazila :>

zabica

upoznah juce nekog lika sto mu je sestra studirala farmaciju. Prvo pitanje je bilo - jel sedis nekad u onoj rupi dole?  :lol:
odusevio se sto bojkotujemo kafic!
ma kafa iz pekare rules! O0

Bred

ovo je tema o pekari :OFF