®ena s najvi¹e pirsinga na svetu

Started by Roben, 19-04-2007, 19:45:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

®ena s najvi¹e pirsinga na svetu

Seksi pirsing u pupku ili buntovnièki probu¹ena usna pravi su maèji ka¹alj za Ilejn Devidson, ¾enu koja dr¾i svetski rekord u broju izbu¹enih mesta na telu.

Ova biv¹a medicinska sestra iz Brazila 2000. godine u¹la je u Ginisovu knjigu rekorda kao ¾ena s najvi¹e pirsinga na svetu, a kao hodajuæa zbirka neobiènog nakita (koji ukupno ima oko tri kilograma) ubrzo se posvetila osvajanju medijskog prostora akcijama poput hodanja po ekserima i razbijenom staklu.

Prvi pirsing Ilejn je uradila 1997. godine i toliko joj se svidelo da je do 2000., u vreme kad joj je pripala èast uvr¹tavanja u Ginisovu knjigu rekorda, na telu veæ imala 462 pirsinga, od kojih su se èak 192 nalazila u podruèju lica.

U medjuvremenu nije dopustila da na tome ostane i danas se mo¾e pohvaliti s oko 2.500 komada nakita na razlièitim delovima tela (od toga se njih petstotinjak smestilo u podruèju genitalija), a ono ¹to zasad nije probu¹ila, ukrasila je tetova¾ama.

Ilejn je, pored toga i vlasnica crnog pojasa u d¾udou koji je zaradila trenirajuæi u Japanu, a uspe¹na je i u frizerskom zanatu, konkretno u ugradnji ekstenzija u kosu.

Dejvidsonova danas ima ukupno oko 3.920 pirsinga i tetova¾a i u¾iva u pa¾nji koju privlaèi svojom pojavom.

„Ljudi mi èesto prilaze samo da bi gledali ili me dodirnuli, a neki me ¾ele i poljubiti“, tvrdi Ilejn.


(MONDO)

јаој мени је ово  :bljak: ФУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУЈ

AquArius

to je negde na nivou one zene tigar
sto je uradila mali milion tetovaza i hirurskih operacija
da bi licila na - tigra.

svako
na svoj nacin
dolazi u centar paznje.

tarantulica

Sla¾em se sa Robenom....

Meni je ovo  :bljak:

Masha

Fuuuuj! Da li ovo ikome moze da se dopadne?

willie the scot

mozda joj nije cilj da se dopadne... :hmm

AquArius

bas to
i nije
nego da bude u centru paznje ...


nasty girl