Agencija za raskidanje veza

Started by Korisnicko Ime, 18-04-2007, 14:27:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Nemaèki ekonomista Bernd Dresler odluèio je da napusti posao agenta za osiguranje i otvori agenciju za posredovanje prilikom raskidanja ljubavnih veza. Ka¾e da mu posao cveta.

Dreslerov zadatak je da obavi posao u ime mu¹karca ili ¾ene koji nemaju hrabrosti da partneru saop¹te "tu¾nu vest".

"Ovla¹æen sam da vam saop¹tim da je vezi do¹ao kraj", poruka je koju Dresler prenosi, a tu uslugu naplaæuje 50 evra.

Otkako je pre ne¹to manje od godinu dana pokrenuo biznis, imao je vi¹e od 200 narud¾bina, a zbog sve veæeg interesovanja planira da zaposli i pomoænika.

Susret sa ostavljenim osobama ne traje du¾e od tri minuta, a primaoci vesti, kako ka¾e, najèe¹æe su ¹okirani.

"Niko od njih me jo¹ nije pozvao na kafu", rekao je Dresler.

On svojim klijentima nudi i dodatnu uslugu - da u njihovo ime od ostavljene osobe tra¾i povraæaj liènih stvari, pod uslovom da sve mogu da stanu u jedan kofer. U ponudi ima i specijalne kurseve za one koji ¾ele da partneru ili partnerki lièno saop¹te da ¾ele da prekinu vezu, a ne znaju kako to da urade. Tu uslugu naplaæuje 70 evra na sat.

Fonet

shumshi

e bas mi je ovo potrebno...  :K

hvala KI na informaciji!  :luda

Wolf


Dukica

То би Азира могао да ради...
Добро му иде...  :wave:

Roben

Quote from: Korisnicko Ime on 18-04-2007, 14:27:00
Otkako je pre ne¹to manje od godinu dana pokrenuo biznis, imao je vi¹e od 200 narud¾bina, a zbog sve veæeg interesovanja planira da zaposli i pomoænika.

човек развио бизнис :K
то је само доказ да има много слабића који немају м*да да саопште партнеру тако нешто

Sole

pa dobro, dal' je moguce da i to postoji?
strasno!
sta ce sve ljudi da smisle, pa to je neverovatno!
ma, budi covek i reci sta imas!!!
stvarno ne razumem neke ljude, a nema ih bas malo koji nemaju srcku da kazu! ;-)

malena

Ne mogu da verujem,sta je coveku palo na pamet,a jos je gore sto postoje takvi koji ga unajmljuju. Strasno! :F

Masha

Ja ne verujem
Ne razumem te ljude zaista. Trebao bi jos vise da im naplacuje posto su, ocigledno, prave ovcice za nono3nje pored toga sto su kukavice koje nemaju ni mrvicu dostojanstva.

nasty girl

 :luda :luda :luda :luda

sta je njemu palo na pamet.... cCccCccCccCcc.... :wall: