EXIT07

Started by avgogh, 08-12-2006, 16:41:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pop

"Egzit" dobio nagradu za najbolji evropski festival
Autor: Tanjug | 07.11.2007 - 08:10

Novodsadski festival "Egzit" dobio je sinoæ nagradu za najbolji evropski festival, koju dodeljuje britanski "Festival Awards 2007" u saradnji sa Evropskom asocijacijom 40 najveæih festivala u Evropi, saop¹tio je taj na¹ presti¾ni festival.

Glasovi publike bili su jedini kriterijum za nagradu, koja je uruèena na sveèanoj ceremoniji u Londonu predstavnicima "Egzita" Ivanu Milivojevu i Konstantinu Polzoviæu. U konkurenciji za najbolji evropski festival bili su FIB Benica¹im (©panija), Roskilde (Danska), Hultsfred (©vedska), Les Eurockeennes de Belfort (Francuska), Pinkpop, Lowlands (Holandija), Quart Festival (Norve¹ka), Pukkelpop i Rock Weræter (Belgija).
Za nominovane festivale putem Interneta glasala je festivalska publika iz celog sveta. Nagrada britanskog "Festival Awardsa" dodeljuje se èetvrti put, a u kategoriji za najbolji evropski festival nagrada je dodeljena prvi put ove godine.


Koga biste voleli da vidite na Egzitu 2008?
Autor: Blic online | 01.11.2007 - 19:49

Iako je do sledeæeg "Egzita" ostalo skoro devet meseci, na forumu zvaniènog sajta festivala uveliko traje glasanje za izvoðaèe koje bi posetici voleli da vide na Tvrðavi sledeæe godine. Za sada, najvi¹e glasova imaju zvezde brit popa, bendovi "The Killers" i "Arctic Monkeys".

Mi vam pru¾amo priliku da u naredne dve nedelje glasate za muzièare koje biste najvi¹e voleli da vidite sledeæe godine u Novom Sadu. A zatim æemo, u narednim mesecima, videti da li æe organizatori "Egzita" poslu¹ati glas naroda...

:: Va¹ glas ostavite u komentarima :: na http://www.blic.co.yu/zabava.php?id=18264
(http://www.blic.co.yu/zabava.php?id=18264)
Koga biste voleli da vidite na Egzitu 2008?
1. Depeche Mode
2. Radiohead
3. The Killers
4. Arctic Monkeys
5. Queens of the Stone Age
6. David Bowie
7. Lenny Kravitz
8. Coldplay
9. Manu Chao
10. Nick Cave
11. Rammstein
12. The Pixies
13. The Hives
14. Madness
15. Sex Pistols
16. Arcade Fire
17. Linkin Park
18. Oasis
19. Korn
20. System of a Down
21. Foo Fighters
22. The Cure
23. Placebo
24. Dr Dre
25. Ricardo Villalobos
26. Interpol
27. Live
28. Amy Winehouse
29. Moby
30. Nelly Furtado

www.blic.co.yu

Rokenrol

Ja tek sada,sa velikim zakasnjenjem,vidim da ima tema za Exit ovde,svaka cast onome ko je otvorio  :wink: vidi se da ne boravim cesto na forumu...
kad su kupovane karte prosle godine,ja sam odavde iz racunarskog centra rezervisao istu,i bio sam medju onih 6 000 srecnika  :>
Ljudi Exit se ne propusta.
Nadam se da ce ove godine biti zadovoljena opet pop rock publika, za razliku od prosle godine u kojoj je temelj bio na crncima i naravno elektronici,to je ok,ali onoliki rap i rnb me je iznenadio prosle godine...nego ... glasao sam tamo za Depeche Mode, The Killers-e , Lenny Kravitz-a, Rammstein, i sl. hocemo takvo sto na Exitu,rock n roll do groba
EXIT RULZ
ljudi ja cu i ove godine u minut da se nacrtam da rezervisem kartu za sva 4 dana cim pocne prodaja.