utisci/tok spremanja prijemnog ispita

Started by maya, 12-02-2007, 20:53:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

Za sada nije tolika navala, ali ¹u¹ka se da æe u buduænosti biti smanjen broj studenata koji se prima, zbog relativne zasiæenosti tr¾i¹ta... :wink:

marer_86

... mislim da je snizen broj bodova jer se tezina zadataka iz testova pojacala, pa je i prag prolaznosti manji.... no ... ljudi ako krenete na vreme da je radite nece biti problema ... i kao sto je wlada rekao nemojte se zavaravati sigurnom prolazu ako idete na pripreme na faks ... ja sam isao na pirvatne casove iz hemije jer nismo ucili kvalitetno hemiju u srednjoj skoli ... i zahvalan sam toj profesorci do neba s obzirom kakvo sam znaje imao iz srednje, krenuo sam od decembra sa tim casovima... uradio sam neorgansku super i kao sto opet wlada rece pogresio 4 zadatka iz organske 2 ... aminokiseline, heterocikli itd ... tako da veliki akcenat bacite na to ... i da ... mislim da je porsle godine izasla zbirka zadataka iz hemije na faksu pa obavezno i nju proradite ... matematika zbirka... isao sam samo na 2 casa iz tigonometrije, ali mi je puno znacilo sto sam nabavio uradjene sve zadatke iz zbirke(doduse one stare, ali se veliki deo ponovio i u novoj) pa je sve islo mnogo lakse ... toliko od mene

sa srecom ljudi tj. buduce kolege :wave:


njanja

Ali sigurno nije dovoljna zbirka, recimo od prosle godine, zar ne?  :hm

marer_86

Quote from: njanja on 11-11-2007, 23:50:48
Ali sigurno nije dovoljna zbirka, recimo od prosle godine, zar ne?  :hm

na koju zbirku mislis -- hemija ili matematika??

njanja


marer_86

ja sam samo radio tu zbirku ... mislim da je ona dovoljna ... ali moras bas dobro da je proradis

e sad uzmi u obzir da sam ispit polagao 2005. godine, pa se mozda nesto i promenilo od tada

_sanja_

dovoljna je samo ta zbirka ,ponove se skoro svi zadaci samo sa izmenjenim brojevima,uslovima i sl.  samo se treba bas bas dobro spremiti!matematika je na ovom prijemnom bila odlucujuci faktor. ko je matis dobro uradio prosao je, jer hemija nije bila teska... tako da vezbajte matematiku sto vise  :wink: