ZPU studenata - DOTIRANA LETOVANJA 2007

Started by pereca, 10-06-2007, 23:43:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica


pereca

Takodje  :cvet
Nadam se da ces se lepo provesti, iskupati, izobilaziti... za sve nas koji ostajemo u bgd  :)

qwertz

E hvala, valjda ce biti ok! Samo da prezivim put autobusom. :help2:

Bred

[off] pa kad  smo mi izdrzali na apsolventskoj toliko dana da budemo u busu, i ti ces q [samo] do marmarisa [/off] :K

qwertz

Ne treba da se prica ni o kakvom izdrzavanju ili mucenju! Bio sam na pravom odmoru, uzivao kao u raju! I resio sam da od sada svake godine letujem u Turskoj! Apartmani u kojima sam bio smesten su fenomenalni, imali smo bazen, klimu, kuhinjicu, naravno kupatilo . . . Marmaris je predivan. Prelepe pescane plaze, toplo i cisto more . . . Zanimacije za turiste poput krstarenja po uvalava zaliva u kojem se nalazi Marmaris, tursko kupatilo, obilazak obliznjih plaza . . . Turci su fenomenalni domacini i svaku liru koju smo im ostavili su stvarno i zasluzili! A uvece . . . Bukvalno ludnica! Cela ulica prepuna diskotekama ( bar street ) sa svakakvom vrstom muzike! Provod zagarantovan! Okacio bih i koju sliku, al' ne znam kako! :lol: I posle svega ovoga zaboravi se put od 30 sati, al' stvarno!