Koncert Vlade Georgijeva sutra na trgu

Started by Bred, 28-06-2007, 12:52:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

igrackica

#15
Ja sam zbrisala iz one guzve i zabola se u kafic :)
Nije mi otpevao omiljenu pesmu :(
E, da, evo postavicu ove pesmice u zeljice!

Ne, ne u zelje, nego u Novi sigl Vlada Georgijeva!

josefina87

Georgiev predstavio singl „Do svitanja“
Album na jesen



Vlado Georgiev, jedan od najpopularnijih domaæih pevaèa, objavio je maksi singl „Do svitanja“ na kojem se nalaze dve pesme i jedan „klab miks“. Ovo izdanje je u prodaji zajedno sa „Telenorovim“ paketom i to je ujedno poèetak saradnje izmeðu popularnog Barbe i ovog mobilnog operatera.
- Nakon tri i po godine èekanja, evo neèeg novog. Ovaj disk je bukvalno pre sat vremena iza¹ao iz ¹tamparije - rekao je Vlado Georgiev juèe okupljenim novinarima i prijateljima u klubu „Magacin“, ne krijuæi zadovoljstvo ¹to æe publika napokon moæi da èuje nove pesme na kojima je dugo i vredno radio.
- Novi materijal æe biti drugaèiji, sa ¾eljom da se oseti duh internacionalnog i promena. Mislim da je u redu da se stvari malo menjaju. Scena se stalno popravlja, ¹ire se vidici, a kao ¹to sam i obeæao, sve vi¹e æu iæi ka muzici, a sve manje ka kompromisu i ka neèemu ¹to mo¾da veæ lièi na ne¹to. Novi album æe izaæi u septembru, a sada æete imati priliku da premijerno vidite i novi spot koji jo¹ nije zavr¹en i koji æe od ponedeljka poèeti da se vrti na televizijskim stanicama. Videæete da ovo nije tu¾na pesma, vrlo je optimistièna. Idemo na letovanje - istakao je Vlado, a nakon odgledanog spota za pesmu „Do svitanja“ koju je uradio sa jednom gospel grupom iz Bostona, prisutnima je bilo jasno da se zaista radi o pomaku kada je u pitanju domaæa mejnstrim scena.
- Smatram da „Telenor“ nosi notu poslovnog razmi¹ljanja i ima imid¾ koji meni odgovara. Prepoznajem nepretenciozan pristup marketingu, sliènost u razmi¹ljanjima i sofisticiranom javnom nastupu koji je mi je blizak. Shvatio sam da, buduæi da verujem u ono ¹to radim, zajedno mo¾emo da napravimo pravu stvar - objasnio je ovaj kantautor saradnju sa kompanijom „Telenor“.

Vlado pevao na Trgu
Georgiev je sinoæ priredio Beograðanima fenomenalan koncert na Trgu Republike. Vi¹e od hiljadu ljudi svaku pesmu doèekalo je vriskom i gromkim aplauzom. Dame iz publike uzvikivale su :“Vlado mi te volimo“, èak su i putem video bima stizale ljubavne poruke, na ¹ta je Barba naravno odgovorio, a kako drugaèije, nego dobrom pesmom.
- Nadam se da su se svi dobro proveli na koncertu. Svirali smo malo stare, malo nove pesme. Nije to bio pravi koncert, ovo je ustvari jedan mini nastup koji svojom du¾inom i ima smisla na takvom dogaðaju. Ipak je ovo „Telenorov“ dogaðaj koji smo mi upotpunili svojom svirkom. Pustili smo i novi spot na video bimovima, jednostavno, kao neki dodatak „Telenorovom“ poklonu ovom gradu - rekao je po zavr¹etku svirke Vlado Georgiev.

izvor http://www.blic.co.yu/index.php (http://www.blic.co.yu/index.php)

Bred

aha, bilo je ok samo sto su nasi ljudi strasno nekulturni, samo se guraju, pomeraju, komesaju , grrr
i malo sam kasnio pa nisam cuo te nove pesme ali tu je igrackica. :wink:
i prognoziram da ce te pesme biti veliki hitovi ovog leta.