Prespavao pucanj u glavu i ostao ¾iv

Started by tarantulica, 28-06-2007, 21:03:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica

Prespavao pucanj u glavu i ostao ¾iv

Kada se Michael Eugene Moylan probudio usred noæi zbog glavobolje, pomislio je da je reè o aneurizmi ili da ga je ¾ena u snu udarila laktom u glavu. Medjutim, lekari su kasnije u bolnici ustanovili da iza desnog uveta ima metak u glavi.

Odmah je o tome obave¹tena policija koja je prvo zakljuèila da je reè o zalutalome metku, ali je kasnije otkriveno ne¹to sumnjivo. Policija je posle pretresa stana utvrdila da je Moylan ustrejeljen iz neposredne blizine, a bilo je i nedoslednosti u izjavama supru¾nika.

Na kraju je policija uhapsila April Moylan koja je priznala da je sluèajno pucala u supruga.

"Kako je moguæe da se ovaj èovjek probudio i da nije znao da je u njega pucano, a zatim mirno do¹ao u bolnicu? Neverovatno", izjavio je ¹ef policije okruga St. Lusi u Floridi Ken Mascara.

Michael Moylan neæe biti operisan, veæ je prebaèen na traumatologiju, javljaju amerièki mediji.

(MONDO)

Cecilly

WOW! :shock :shock :shock

Mislim da je svaki komentar suvisan!

josefina87

to se zove sreæa u nesreæi
¾ena ba¹ nije imala sreæe,a mu¾ jadnik je bar prespavao-nije se cimao da li æe pucati ili neæe :roll:

Wolf

Jbt, kakvu srecu je imao. Ne mogu da verujem...

Sole

nema sta da se doda!
znam jednu osobu koja je prezivela mnogo vise pucnjeva (odjednom) i to takvom srecom koju neko ne moze imati za ceo svoj zivot!
jaooo...

_d.0.t_

ali sluchajno ga je upucala... vaaaaazhiii....

tarantulica

A shta ce da radi sa metkom u glavi, kad nece da ga operish?  :hmm

Darker

Pa da ¾ivi, ima takvih sluèajeva, jo¹ iz 2 sv. rata vuku metke po vugli :K
Nego mene brine ne¹to drugo: prvo je mislio da ga je ¹inula laktom, a ona ga upucala...
Sa kakvim èudovi¹tem to ¾ivi? :K :K