Da li mogu rezultati ispita da se pogledaju u studentskoj sluzbi?

Started by pekmez, 14-07-2006, 14:46:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Bred


pekmez

zato sto nisu izasli rezultati iz sociologije sa majskog predroka, profesorka nije bila tu kad je rekla, a bice tu 27.9, kada, ako sam pao, ne mogu da prijavim za oktobar, pa vi vidite situaciju.

yeca

Pa ti prijavi za svaki sluèaj, ne verujem da tih 100 din predstavlja neki problem..
Ako polo¾i¹, èastiæe¹ pa æe¹ jo¹ potro¹iti, a ako padne¹, isplatiæe se!!

Darker

Daaaaaaaaj bre, bur¾ujèino, bolje da ih potro¹i na 3 piva :> :> :> :>
samo se ti raspitaj, ali kontam i da ti ¹alter vi¹e ne radi tako da...Popije¹ kod nas u Bolonji, a plati¹ njima :> :>

Bred

Pa kako rezultati mogu biti u sluzbi ako ih profeosrka nije pregledala?! U svakom slucaju, to je posao za vaseg predstavnika godine ili koordinatora

pekmez

Quote from: yeca on 15-07-2006, 21:42:34
Pa ti prijavi za svaki sluèaj, ne verujem da tih 100 din predstavlja neki problem..
Ako polo¾i¹, èastiæe¹ pa æe¹ jo¹ potro¹iti, a ako padne¹, isplatiæe se!!

ne znam kako da odgovorim na ovo, i sta ucim ponovo i onda je presretam tamo na ispitu idite: pogledajte da l sam polozio?

Quote from: Bred on 15-07-2006, 22:42:49
Pa kako rezultati mogu biti u sluzbi ako ih profeosrka nije pregledala?! U svakom slucaju, to je posao za vaseg predstavnika godine ili koordinatora

pa verovatno ih je pregledala, ali nije stavila rezultate na oglasnu tablu, ona je zakazala upisivanje ocena 16, pa odlozila za 30, pa odlozila za 3. i 4, samo sto sam ja saznao da nece doci 30. pa nisam isao i onda nisam video da ce biti upisivanje 3. i 4, eto to je prica. koordinator?

Bred

Pa da, kolege koje su zaduzene da kontaktiraju sa profesorkom sociologije povodomonih anketa, seminarskih i slicno.
Pa sto nisi isao 30.?! Opet to je tvoja greska :)

pekmez

pa zato sto je profesorka razglasila da nece pregledati do 30.

Bred