Saradnja LJ-NS-KG

Started by 3OPAH, 25-06-2007, 17:00:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

3OPAH

Izvestaj o poseti vodstva FFA (Fakulteta za farmacijo, Univerza v Ljubljani) medicinskom fakultetu (odsek za farmaciju) u Novom Sadu i Kragujevcu (4.-6. jun 2007).


Vodstvo FFA (dekan prof. dr. A. Kristl in prodekana, izr. prof. dr. M. Ga¹perlin i izr. prof. S. Gobec) je na poziv dekana Fakulteta za medicinu u Novom Sadu i Kragujevcu, prof. dr. Stevana Popoviæa i prof. dr. Neboj¹e Arsentijeviæa, posetilo oba pomenuta fakulteta sa namerom da se dogovore o mogucnosti saradnje tako na pedagoskom kao i naucno-istrazivackom podrucju.

„Mogucnosti su pre svega na podrucju saradnje nasih profesora u njihovom pedagoskom procesu (gostujuci profesori) i okrenutu, kao i mogucnost razmene studenata (UL nudi nekoliko stipendija u visini 400 evra mesecno za studente iz JI Evrope i UL je zainteresovana, da ti studenti dodju na studije u  Ljubljanu, dok na FFA vidimo mogucnost u prvi fazi pre svega u izvodjenju eksprimentalnog rada (u celini ili delimicno) za diplomske, magisterske i doktorske radove).
Zanimanje za FFA na prezentaciji iste je bilo jako veliko sa strane studenata na oba fakulteta”.

Prof. dr. A. Kristl



http://www.ffa.uni-lj.si/index.php/content/view/full/2767



castell

#1
Pa dobro, sad ste nasli da saradjujete kad sam ja otisla za Bec .grins.

Pa se bova ti in jaz kdaj sploh nekje srecala???  :ziveli (Ovaj desno sam ja).

P.S. Zato ti ne rade ovi linkovi ili ja to ne znam da upotrebim?


Moja greska. Zastita na kompu mi nije dala da se ucita.