Serija ''Prljava znaèka'' - na B92

Started by mikele, 28-09-2007, 11:52:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mikele

Видим да нико овде није споменуо ову серију,а она је мени баш екстра.Надам се да вас има још који је пратите.
Признајем,ја је нисам пратио баш од почетка(термин је мало незгодан,радним даном у поноћ,а реприза је у пола 7 ујутру),али сада је не пропуштам.
Сада је посебно занимљиво јер се као гост појављује Форест Витакер(добио Оскара за најбољу мушку улогу ове године за улогу у филму ''Последњи краљ Шкотске'' где је играо диктатора Амина) у улози агента Унутрашње контроле.Човек глуми,значи,врхунски.Ја сам просто одушевљен :Bog :Bog :Bog

Bred

Ja sam to poceo da gledam kad je tek pocelo da se emituje ali onda mij e dosla tehnologija tako da nisam imao vremna da je vise gledam   :wall: :(

Duke

Serija je legendarna...

Svaki lik je odlicno odradjen i toliko kompleksan, kao da su za model uzeli prave ljude...

Vik je car

mikele

Вик је цар над царевима,мада и остали имају неког ''шмека''.Толико ми је готиван да и поред свега навијам за њега и никако не бих волео да заврши иза решетака. :wink:
А глума је на врхунском нивоу,тако да сам ја,стварно,презадовољан целом екипом.

pig_am_am

cekajte...zar se zavrsio moj "tihi svedok"? a005
pomeren je termin?

mrzim onda tu "prljavu znacku" a005

cak sam kupila i traku za kosu da budem kao niki ["tihi svedok"] a005

Masha

Mikele, i ja sam uhvatila sebe da navijam za negativca i posle se pitam kuda ide ovaj svet  :K. No, salu na stranu, super je serija. Forest Vitaker  :Bog, covek glumi, svaka mu cast! Mikele, hahahah, sad sam videla tvoj prvi post na ovu temu, ne prepisujem  majke mi  :K

jecapereca

Quote from: pig_am_am on 07-10-2007, 20:33:04
cekajte...zar se zavrsio moj "tihi svedok"? a005
pomeren je termin?

mrzim onda tu "prljavu znacku" a005

cak sam kupila i traku za kosu da budem kao niki ["tihi svedok"] a005
Tihi svedok je na rts1 a prljava znacka na B92!

Bred

Krajnje poucna serija o muljancijama i mucka u policijskom poslu.
Ono sto ja znam jeste da najvise treba paziti da ti ne smeste tvoje kolege i partneri[govorim o policajcima]  :wink:

mikele

Форест Витакер је завршио своју ролу на моју срећу,али и на моју жалост(изгледа шашаво,али мене леђа више не боле) :>

cvjetic

serija je extra!ja je gledam u jutarnjim terminima ovih dana,zato sto zaginem sa ucenjem,pa je odgledam pred spavanje...
meni je vik car,svidja mi se to sto ima osjecaj za pravdu,bez obzira na svoje muljaze...