Ubija zbog ocene

Started by pereca, 28-06-2007, 12:22:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Al-Jasmina

Nemojte pratiti lose primere onih koji ubijaju zbog ocene,
nema izgovora ako ubijate zbog bubice :>

Darker

Oti¹li smo svesno u off, ajmo nazad...
Da li je tako ne¹to realno na na¹em faxu??

Al-Jasmina

Pa ima ljudi koji se BAS iznerviraju na ispitima,
ali ne znam za primer da je neko otisao toliko daleko

Darker

Zato ¹to mislim da je tenzija zbog jedne ocene ipak veæa na tim smerovima(fakultetima) gde ima manje studeneta, odnosno gde je velika konkurencija u odnosu na potra¾nju :wink:
Tako da iako su Adonisovi postovi sjajni, mislim da se ipak ne mogu ba¹ odnositi na ovu temu...

zoe

Ма Даре, односе се на тему таман колико треба, и управо доказују оно што си ти рекао. Код нас тензија никад не достиже такав ниво да би неко губио живот (већа је вероватноћа да ти прсне балон са хидрофилним садржајем, садржај улети у цврчеће уљано купатило, уље врисне до плафона, остави траг генерацијама за сећање, а теби се сручи назад на врат). Али и о таквим примерима вреди говорити, знати да постоје, и чинити да се што мање дешавају. Зар баш нико није осетио ни мало стида после онога што је прочитао?

Али како год... разговор је жива ствар и никад не знаш у ком ће се правцу развити. Не треба га угушити само зато што не иде онуда куда је предвиђено насловом теме. Наслов се може и променити, али мислим да је овај сасвим добар и да довољно привлачи пажњу. А хиперболи смо увек били склони... :)

dirigent

Imam jedan ispit koji moram da dam . Na casovima tog predmeta studenti izvode vektore pomaka , i pri tom im profesor sugerise da im note nisu za to potrebne , vec se sve izvodi matematickim putem i cele godine se koriste slicne `analiticke metode` ne znam stvarno cega i sa kojim ciljem. (i oni koji su ispit dali ne shvataju njegovu ni teorijsku ni upotrebnu vrednost)
       Koristim priliku da javnim putem obavestim predmetnog profesora , da kad budem diplomirao na prvom odseku koji studiram (vrlo skoro) moze da bira izmedju stangle i polomljenih nogu ili sestice koje ce mi dati , jerbo druga diploma me mnogo ne interesuje i rado cu je trampiti za licni sevap.
       

zoe

Ако је то профа који мислим да јесте, онда ћу за неразумевање тих вектора помака окривити једино тебе :> Хајде, хајде, потруди се! Ипак он има две разнородне дипломе за лични севап! За све остало што га чини чудним криве су амебе :smekerica: :K

(А знам ја да би ти такву понуду предложио и чика Партитури, али ко још менторима забада нож у леђа .blah.)

dirigent

bas si vickasta , ali necemo o tome da ne bismo isli previse u off . Nisu problem ljudi i profesori kao takvi , vec izmisljanje kojekakih gluposti bez ikakve primenjene vrednosti samo da bi isti mogli da steknu naucna zvanja.

igrackica

[off]dir, mlogooooooo sam radoznala[/off]