Belgrade Beer Fest '07

Started by tarantulica, 24-06-2007, 10:14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

*

E, to sam i ja htela da kazem...
Sad je meni drago sto ima ljudi koji dele moje misljenje  :cvet

cvjetic

ima li ista ljudi vama da nije seljana? :hmm u svemu nadjete falinku,ne vjerujem...
@avgogh,@* svaka cast na razmisljanju,ekipa je na prvom mjestu!

Darker

Ma kakav ekpia, zaboga, PIVO je na prvom mestu :PI: :PI: :PI: :K :K :K

Kamicak

Elem,jos uvek mi se organizam oporavlja od burnih pivskih noci,juce zamalo da se srushim :>Sretoh gomilu dragih i ljudi,na koje cini mi se zaboravih tokom silnih godina.Tvrdjava izgleda prelepo odozgo.Od muzickih nastupa bih izdvojila stare dobre YU rokere,razvalili su grad :lol:Srce mi jos uvek kradu "Djavoli".Nakon ovog festa,jos jednom shvatam znacenje one,po misljenju mnogih otrcane fraze, "malo mi za srecu treba".. :ziveli

AVENDON

Quote from: avgogh on 21-08-2007, 09:50:48
Seljane ima svugde, a na tebi je kako ces da se ogradis od toga, i da se super provedes, ako vec imas priliku.

Upravo tako. Evo ja sam u Nemackoj vec vise od mesec dana i odmah da vam kazem da svi su ljudi isti kada popiju (ma isti su i kada su trezni), seljane ima svugde, nismo mi nista gori.

Inace pricala mi je jedna Nemica da je pre par godina Australijska ambasada "instalirala" sator za svoje gradjane koji izgube pasos na Oktobar festu  :> . Pa vi sada zakljucite kako se ponasaju.Mada mi i dalje nije jasno sta ce im pasos kada idu da se opijaju.

Pozzzz

Enea

Quote from: aziraphale on 21-08-2007, 03:48:00
Quote from: besno pile on 20-08-2007, 21:08:42
ima li  neko kome se nije dopao ovaj beer fest,ili sam ja crna ovca? :hmm

sta si uopste trazila tamo, nesreco!?
i ja sam digao ruke od tog sabora lokalnih djilkosha.

  :igra:

tarantulica

Kad smo veæ kod piva, da li neko zna gde mogu da zamenim èepove Weiferta za pivo?
Imaju nagradnu igru, a niko se ne javlja na telefon za informacije... :ohwell:

Phenomenon

Bilo je fenomenalno!
Dva dana sabiram utiske i bilo je stvarno vrhunski.
Jedina stvar koja je bila minus je to sto Partibrejkersi nisu svirali, jbg bili na Zlatiboru...
Najbolje pivo, posle Jelena, je Bandidos sa ukusom tekile. Kostalo je sto kinti decije (0,33L; 5,1% alkohola).

Masha

Ja, inace, pivo pijem samo kada i ako odem na Beer Fest. Bila sam ove godine i bas se lepo provela. Ja ne gledam na to kao na skup nekih luzera i luzerki koji nemaju sta da rade. Svako masovno okpuljanje bude praceno pijanim ljudima, ali ti gledas svoje posla i uzivas sa ljudima sa kojima si tu i sve bude super. Ja sam u pocetku imala otpor prema Beer festu jer ne pijem pivo, a i ne volem guzvu. Ali, pre dve godine odem prvi put i, malo je reci, super se provedem, sve zahvaljujuci ljudima sa kojima sam bila. Tako je bilo i ove godine, super drustvo i milina.

stef

 Drago mi je da si se lepo provela :K

Masha

Quote from: stef on 23-08-2007, 12:20:11
Drago mi je da si se lepo provela :K
Pa kako drugacije kad sam se napricala za mesec dana  :K.

tarantulica

Pivo za bogata¹e

Pivo se smatra jeftinijim piæem zbog èega je omiljeni alkohol srednjih i ni¾ih dru¹tvenih slojeva. Medjutim, kompanije koje se bave proizvodnjom ovog jeèmenog napitka poèele su da proizvode i pivo za bogata¹e.

To pivo ko¹ta toliko da pivopija sa proseènom platnom mora da odvoji jednu celu meseènu zaradu da bi ga probao.

Reè je o pivu "Vielle Bon Secours", koje se proizvodi samo u ogranièenim serijama, a ko¹ta neverovatnih 1.000 dolara. Mo¾e se kupiti samo u Londonu, a godi¹nje se napuni svega 8.000 fla¹a.

Podjednako skupo je i "Samuel Adams' Utopias" pivo koje se proizvodi u "Boston Beer Company", dok je treæe najskuplje pivo na svetu je "Tuttankhamen" koje je napravljeno prema receptu koji su arheolozi otkrili u hramu kraljice Nefertiti u Egiptu. Ovo pivo se pravi u Kembrid¾u, a jedna boca ko¹ta 52 dolara.

(MONDO)