Goli trèali po centru Ni¹a

Started by Bred, 17-09-2007, 15:22:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Autor: B. J. |
NI© - Policija je u Ni¹u juèe oko 14 èasova uhapsila trojicu mladiæa starih izmeðu 20 i 25 godina koji su goli trèali centrom grada. Nesvakida¹nji incident poèeo je na ¹etali¹tu na keju gde su mladiæi pili pivo, nakon èega su se odluèili da iskoriste lepo vreme, skinu odeæu i osve¾e se u reci.

Nisu im smetali ni kej pun ¹etaèa, ni prolaznici na Tvrðavskom mostu, ali ni to ¹to je, po upozorenjima lekara, Ni¹ava veæ godinama zabranjena za kupanje.
- Skinuli su se goli i u¹li u reku gde su se kupali. Onda su iza¹li na drugu obalu i nastavili da piju. Jedan od njih je predlo¾io drugarima da optrèe krug i vrate se na mesto gde su im ostale stvari. Dali su se u trk kejom preko tvrðavskog mosta, ali ih je policija presrela - ka¾e za „Blic“ Petar Ðurðiæ, jedan od oèevidaca.
Kada su ih opazili, golaæi su se hitro dali u bekstvo, a policija za njima. Neki su se prolaznici smejali, drugi i¹èuðavali, a roditelji su pokrivali oèi deci. Nagi mladiæi opirali su se hap¹enju, ali su policajci ipak uspeli da im stave lisice na ruke. Pojedini posmatraèi su ovaj incident ovekoveèili mobilnim telefonima, a uhap¹eni æe biti privedeni sudiji za prekr¹aje zbog nedoliènog pona¹anja.

blic

vlada89

Uvek smo bili slobodnog...duha  :K

Sole

#2
e, tamo se toliko ljudi skuplja uvece da je to  :run
nemam nista protiv njih, ima i onih koji su ok, ali uglavnom, neka hvala.
Nis je  :Bog  :cvet :ziveli

ali, ovi ga preterase...
koliko ja znam, tako se nesto nikad nije desilo tamo...

ali, za sve postoji prvi put.  :1

Vlado,  :> :smekerica:

[off] Nislije smo?[/off]

mogu samo da zamislim unezverene penzionere... ipak je ovo bilo u 2 popodne, o, Boze...

vlada89

Sad je bila nisomnia,pa je bilo malo jezivo proci nocu kroz grad,mislim,stvarsno se moglo svasta videti (pogotovu uza zidove tvrdjave (neke ljude nije sramota :))). Medjutim meni je ovo smesno,sve dok ne ugrozavaju druge  :cvet  A Sole nisi ti bila skoro u Nisu,ne znas koji je smor,na zalost  a005

Bred

a vasa tvrdjava je posebna prica-nesredjena i uglavnom neosvetljena  :wink:

Ivana_89

parkiæ kod tvrðave je najbolji, nagledala sam se divnih svena kad sam bila poslednji put u Ni¹u  :>

Sole

#6
Quote from: Bred on 17-09-2007, 19:54:30
a vasa tvrdjava je posebna prica-nesredjena i uglavnom neosvetljena  :wink:

Bredly,  :nene:
bez vredjanja, molim.  .blah.
dakle, ima dosta kafica (ah, Press  :ziveli  :V   :peace:  ), ali je nekako planski lose odradjeno, jedan deo je extra pokriven kaficima, osvetljeno je, dok je drugi kao da si u dzunglu dosao. ali, u svakom slucaju, prostrano je i interesantno.  :smekerica:
a meni je ovo sa "goluzdravcima" ipak  :116:

glupo skroz na skroz...  :K

Bred

sole, svidja mi se sto si realna  :wink:
na dzungla-deo sam mislio  :wink: