Kako telefoniraju horoskopski znaci?

Started by hulio_salinas, 25-10-2006, 17:51:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

cvjetic

slazem se sa sandric,ja ne silazim sa telefona....

SPRING

#16
Quote from: hulio_salinas on 25-10-2006, 17:51:23
Kako telefoniraju horoskopski znaci?

izvor: maksimalno.com


V A G A:
Znate li koga nikada necete moci da prevarite putem telefona? Ko ce uvek savreno osetiti po zvuku vaseg glasa kako se osecate u trenutku dok telefonirate… Ukoliko je u vasem tonu prisutan makar i prizvuk disharmonije, budite sigurni da ce to vas sagovornik - Vaga nepogresivo registrovati. Pripadnici ovog znaka, koji inace imaju jako ugodan glas, odmerice na svojim tasovima svaku nijansu i emociju u vasem glasu, pa vam preporucujemo da ne pokusavate da zavarate Vagu recenicom "Ma, dobro sam, nije mi nista." Ako zelite da ostvarite uspesnu komunikaciju sa njima, govorite ljupke i mudre reci, kojima cete zadovoljiti prefinjenu prirodu ovih ljudi koji uvek i u svemu teze savrsenoj harmoniji.

Nisam bas neki Serlok preko telefona.... A i kazu mi da imam glas kao dete...

Prefinjena priroda... Lepo receno... :wink:

Zasto sve ulazi u citat? Kako da izadjem iz ovog kvadrata???  :run

sredila sam ti poruku

avgogh

ispade da rakovima ni majka tereza nije ravna...  :a

milica_91

u mom slucaju vodolije-cist pogodak

an85

O V A N:
Ko to govori tako glasno da vam bubnji u usima? i uvek vam zvuci kao da izdaje naredjenja, cak i kada izjavljuje ljubav…To moze biti samo jedna osoba iz citavog zodijackog kruga - vatreni Ovan. Pripadnici ovog znaka vole da telefoniraju jer tako ovi ljudi - vodje mogu da izdaju naredbe i nekome ko nije u njihovoj blizini. Ako zelite da imate uspesnu telefonsku komunikaciju sa njima govorite blago i umirujuce, jer jedino tako mozete da lokalizujete pozar - odnosno da obuzdate vatreni i naredbodavni ton Ovna.
hahhahah,a meni probise glavu kako tiho pricam na fon  :wink:

Bred

E pa ti si onda izuzetak.

Ali za mene je apsolutno tacno :?:

:)): :siza:

Lesko987

Devica apsolutno tacno mada moze biti i zbog toga sto sam farmaceut precizan.

an85

Quote from: Bred on 21-10-2009, 12:43:50
E pa ti si onda izuzetak.

Ali za mene je apsolutno tacno :?:

:)): :siza:

hihihi  :ok:

iwanna 87

Xexe,u corskopu sam Jarac ,u podznaku Ovan.. I ja sam oba ova znaka,kada pricam telom,kada pricam uopste.. Eto... I sta sad?? Drndos,najdrndosniji...