EP u odbojci - Rusija(m)/Belgija i Luksemburg(ž) 2007

Started by nigor022, 06-09-2007, 15:12:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

®enska odbojka¹ka reprezentacija Srbije ovo takmicenje ce zavrsiti kao:

Zlatna
Srebrna
Bronzana
izmedju 4. i 8. mesta
tamo negde u dnu liste:)

laclaire

Ume Zabica da unese zabunu  :>

Definitivno u 19:30...zanimljivo je da na sajtu RTS-a u programskoj semi stoji da nema prenosa(vec da od 20h ide odlozen prenos derbija), a na istom sajtu u vestima o odbojci stoji da je prenos od 19:30 na RTS-u 2. A nije im trebao Treci kanal...

nasty girl

derbi se prenosi tj. snimak ide na RTS-u 1, a odbojak na RTS-u 2.

malena

Srbija u finalu.... :Bog :pljes: Odusevljena sam igrom nasih odbojkasica danas,ako ovako budu igrale osvojice zlato... Svaka cast... Fenomenalne su... :Bog  :Bog

nasty girl

i ja sam se odusevila, jeste da sam gledala na preskoke....ali  odlicno.... :~ :~

tarantulica

Pih, nisam pogodila da æe da budu treæe....  :roll:

©alim se, svaka èast devojkama, neka sutra protiv Italije odigraju isto ovako i ¹ta god da bude, ne mo¾emo im zameriti da se nisu trudile...  :pljes:

Ayrton Senna

"Jo¹ jedan smeè,
jo¹ jedan as,
mo¾e¹ ti to, Jovana,
udari i za nas....."
:~ :~ :~
Ma, razbile su ih. Ne zna se ko je jaèe tukao po lopti, Brakoèeviæ ili Nikoliæ, Èitakoviæ-Ðuri¹iæ ili Krsmanoviæ, Spasojeviæ, kojoj napad nije i¹ao najbolje, ali zato odbrana...., jo¹ i Ognjenoviæ kao glavni distributer lopti, a, naravno, i Æebiæ, letela je po terenu da pohvata sve lopte.

Srce na terenu, tako se igra, ili kako devojke ka¾u: u svetu postoji jedno carstvo.......... :loptica: :loptica: :loptica:


tarantulica


tarantulica

Odbojka¹ice Srbije pora¾ene su u finalu Evropskog prvenstva od reprezentacije Italije rezultatom 3:0, (26:24, 25:18, 25:21).

Bronzanu medalju na ¹ampionatu u Belgiji i Luksemburgu osvojila je selekcija Rusije, koja je u duelu za treæe mesto pobedila Poljsku 3:1 (21:25, 25:22, 25:14, 25:20).

Sve èestitke na¹im odbojka¹icama!!!  :pljes: :pljes: :pljes:

mikele

Свака част девојкама,оствариле су највећи успех у историји наше женске одбојке.Поред тога,радује ме и то што су ове девојке још увек младе(најстарија је Читаковић-Ђуришић са 29година и Маја Симанић са 27,а остале су све 25-),тако да од њих можемо очекивати још доста медаља,па ако Бог да среће и здравља и медаљу из Пекинга.
А што се тиче самог финала,криво ми је само што нису узеле бар сет или два јер су то игром и заслужиле.
И ко зна шта би било да нису испустиле 23-19 у првом сету.Али и овако је ово велики успех. :pljes:

zabica

Bravoza JovanuBrakocevic,kako dobro igra sa 19 godina, plus je najboilji server!
Kada ju je procitao spiker mislila sam da ce da zaplace  :happy:

Jos malo pa nasa himna   :>