Main Menu

HoMeOpatija

Started by MiKy, 19-02-2008, 09:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zerocool

A gde su u ovoj prici travari? Ja sam cula za onog ludog doktora na cetinju, navodno svima pomaze, ali sam cula i za nekog lika na Avali koji je davao neke radioaktivne preparate, pa su coveku svi organi otisli u pm.
Za nemacku sam cula, mozda i odem da skupljam znanje, ali za razliku od nas, oni imaju razvijenu homeopatiju, pa ljudi ne trce kod Mice, Pere travara i taj fazon

malavestica

bice na vezbama iz tehnologije neka prica o homeopatiji sl nedelje... jos malo, pa cemo i mi da ucimo za ispit  :wink:

Bred

Danas prvi put cuh "mehanizam" delovanja homeopatije. Tvrdi se da se lekovita supstanca, bio to makar i samo jedan molekul, izaziva deformaciju vode posto je voda dipol, dovodi do stvaranja vodenih klastera i na taj nacin supstanca ostavlja trag/pecat u vodi ...  :ohwell:

dirigent

Moja devojka je imala probleme sa alergijom na sakama 17 godina. Na skoro svakih 10tak dana koza joj se ljustila i pucala do krvi maltene. Bila je na sto terapija , lekova ne znam cega vise i nista nije pomagalo. Od pre dva meseca je krenula sa homeopatskom terapijom , i u prvom talasu su se desavale nagle promene. doktor je konstatovao da prvi pristup terapijom nije dao dobre rezultate pa je nesto promenio . OD tada malo po malo alergija se povlaci . Sad se skoro i ne primecuje , pa rekao bih da je terapija dala rezultate.
      Inace doktor je doktorirao kardiologiju , a homeopatiji se u medjuvremenu posvetio.

     

Bred

Da nije rec o Dr.Milosu?

dirigent


Bred

http://www.spas.rs/download/(21.)LIBRA-Homeopatija-Prof.dr%20Nenad%20Ugresic.pps