Apsolventsko vece DF

Started by mullala, 18-06-2007, 07:30:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

saschka

A tebe ima na bar tri slike pa mozes da biras. Sto se mene tice tako je kako je. Mada mnogo ljudi je fotografisalo. Ne znam sto se malo ne potrude da proslede to u cyberspace.

Bred

zato sto se stide. i tripuju. i paranoisu. :wink:

pig_am_am

 :hmm a cvijetic je ovo u beloj shulji?  :wave:
aha! pa ne kezis se... ako si to ti... ili...
jbt nikog ne znam

saschka

Ma sta ima da se stide i paranoisu. Slikali smo se 2 sata po ulasku. Da malo bolje stojim sa kombinatorikom preracunala bih koliko je ispalo fotografija s obzirom na to da su ljudi pozirali u svim kombinacijama. Uostalom, sto smo se slikali ako nije za `pokazati`.  :hmm

Bred

pa tako je saska. a sad to objasni ostalim kolegama i koleginicama, oni jos ne shvataju da je ovo NJIHOV kutak [na kojem naravno postoje odredjena pravila koja se moraju postovati] :wink:

mullala

A ja opet apelujem: nemam ni jednu fotografiju sa nezvanicne apsolventske veceri! Pliz, pliz, pliz, nek neko okaci nesto, volela bih bar neku da vidim :)

malena

E ja sam sinoc gledala neke slike u galeriji pogledaj tamo mozda je to ono sto ti treba... :hmm

mullala

Nije to, to je ovo zvanicno... Nema veze, iskopacu ih ja ili izmoliti od neke koleginice, pa cu da ih okacim ovde. Za par meseci :D

Ajvi

Ej mullala, pa proslo je par meseci..  :K  ako se ne varam..