Predavanja: Farmaceutska hemija 2007/08

Started by Ksenija, 23-10-2007, 16:56:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ksenija

Sa predavanjima je pocela prof Agbaba.tema STEROIDI

sa slajdova koje je praktikova prvog predavanja presla je na prezentacije :pljes:
Malko se gubi na momente,zapocinje tri misli odjednom,ni jednu da zavrsi,ponavlja pa se ispravlja,mnogo gresaka na slajdovima,koje je rekla da ce da ispravi i stavi na sajt do petka i retroaktivno i unapred da bi mogli da istampamo i pratimo(nadam se da nece do petka da zaboravi :roll:)
ljudi nose razlicite skripte i dopisuju,neki pisu...ali je amfiteatar pun i po najvecoj kisi...


Kad je uvodno predavanje iz farmaceutske za studente koji su 6,7,8,9 i 10 grupa???NIje sutra?

marer_86

Quote from: Ksenija on 26-10-2007, 19:09:03
Kad je uvodno predavanje iz farmaceutske za studnete koji su 6,7,8,9 i 10 grupa???NIje sutra?

oni su rekli da ce biti nakdnadno istaknuto ... verovatno kad se njima zavrsi  :roll:

Vanja9

Kada ce profesor Agbaba da izbaci svoje prezentacije i koliko unapred?Ako neko to mozda vec ima,ne bi bilo lose ovde da postavi???

marer_86

Quote from: Vanja9 on 28-10-2007, 01:50:29
Kada ce profesor Agbaba da izbaci svoje prezentacije i koliko unapred?Ako neko to mozda vec ima,ne bi bilo lose ovde da postavi???

postavila je ... evo ti link :wink:
http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/farmaceutska_hemija/predavanja_2007-2008/

mina-L

Sta je prof Agbaba poslednje predavala?

Ksenija

poslednje je predavala o progesteronu,tj deo predavanja koje je na sajtu pod nazivom steroidi 2!u ponedeljak ce da zavrsi to predavanje..

Ksenija

sva dosadasnja predavanja kao i predavanja za sledecu nedelju se nalaze na sajtu :
http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/farmaceutska_hemija/predavanja_2007-2008/

MiKy

napokon dostupni slajdovi.To je extra taman cete moci da zapisete sve sto kaze(a to vam je jako bitno jer ona pita sve sto kaze na predavanjima)
stampajte to unapred obavezno

mina-L

Jel tacno da ove nedelje nece biti predavanja iz farmaceutske?

morska_vila

da tacno je, ali zato  26. i 27. novembra ce biti dupla predavanja iz farmaceutske, redovni termini plus termin imunologije od ponedeljka i fiziologije od utorka

Jeka

#10
Ljudi, uvodno predavanje za VI, VII, VIII, IX i X grupu biæe ove subote? :)

Ksenija

da,uvodno predavanje je 24.11 za VI,VII,VIII,IX i X grupu,od 9 do 13h
prisustvo obavezno,u suprotnom se polaze neki kolokvijum... :hm

Jeka

#12
Pa dobro ako je tako, dodu¹e, ne znam kako æu biti na 2 mesta istovremeno (raspodela i uvodno predavanje) ali mo¾da mi padne ne¹to na pamet do subote  :roll:


Izgleda da se dopisujem sama sa sobom, ali samo da javim - danas sam oti¹la do instituta i rekla da se termini preklapaju, asistentkinja je rekla da napravimo spisak ljudi koji ide na raspodelu i koji neæe moæi da dodju na uvodno predavanje pa æe oni to proveriti u studentskoj slu¾bi, a mi neæemo polagati nikakav kolokvijum zbog neprisustva