HITNO!!! Za sve kolege sa 4.godine! Farmaceutska hemija...

Started by Misika27, 05-10-2007, 17:50:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Misika27

Drage koleginice i kolege,
     valjalo bi da se organanizujemo i pojavimo u toku sledece nedelje na faxu, jer bi se tako nasla kriticna masa za peticiju u kojoj trazimo bezuslovnu petu godinu. Molim da mi odgovorite na ovaj post, a naknadne informacije ce biti objavljene.               MISA

anaM


willie the scot

evo ja predlazem datum- 10.10. ...tad polazem fhem, okupicemo se ispred vrata sa kopljima i bakljama ...ja cu da drmam ovnom za probijanje vrata...

uvek sam ovako zamisljao ispit...eh...snovi se ostvaruju.

nemojte da smo neozbiljni.

sto bi rekao monty burns:"barbie theatre?...give it up smithers..."


ah,da...umalo da zaboravim...- :>

izvinjavam se moderatoru koji ce da spoji ova dva posta.

katarina

Ja ne znma da li cu moci da se pojavim u dogovoreno vreme, jer polazem 13. ali cu sigurno doci jedan dan da se upisem, pa sam htela da predlozim da ostavite peticiju u RC, kao sto je bilo za kafic, rado cu doci da vam dam podrsku, ali JAKO sam skepticna povodom toga, jer ne vidim zasto mi smetamo Bolonji?

shumshi

A zasto u naslovu ove teme stoji farmaceutska hemija?  :hmm

katarina

Pa valjda je to najveci problem i mamac da otvorimo temu...

shumshi

aha...
ja nisam dala uslov  a005  ali sam dala farmaceutsku (to se ja sada hvalim  :> ) pa mi zato nije bilo jasno...  :roll:

Misika27

kolege, u domu 4.aprilu se vec svuda lepe obavestenje da ce potpisi za bezuslovnu 3,4 i 5.godinu(malo su ga preterali,valjda da se ne bi mesali sa bolonjcima)obavljati na faxu od 8-10.oktobra, ne znam tacno u kojoj prostoriji,verovatno u holu...natpis farmaceutska hemija jeste da vas namamim,svaka cast onima koji su sa njom zavrsili...znaci kolege,treba samo mirno(razocaracu vas,ali bez koplja,lopata i slicno)da se okupimo u sto vecem broju i potpisemo....hvala vam sto ste se odazvali...

Misika27

potpisi za bezuslovne se obavljaju i u chitaoni 4.aprila,posto tamo ionako ima najvise farmaceuta :>...za one koje su blizu ovog doma ili tu zive,obavestenje gde se mogu potpisati stoji na vratima citaone ako ga u medjuvremenu ne skinu...pozdravljam vas drugari...u nadi da ce se ovo zavrsiti dobro po nas...sanse u svakom slucaju postoje :wave:

zooca

znaci u holu fakulteta od ponedeljka do srede.Je li tacno odredjeno od koliko do koliko sati ili ne?

samo da nama ne traze cistu trecu,ako uopste i budu raspolozeni da pricaju na tu temu!

anaM

hoce li biti potpisivanja samo u domu ili i u holu fakulteta,i u koliko sati?
Quote from: Misika27 on 06-10-2007, 10:05:20
potpisi za bezuslovne se obavljaju i u chitaoni 4.aprila,posto tamo ionako ima najvise farmaceuta :>...za one koje su blizu ovog doma ili tu zive,obavestenje gde se mogu potpisati stoji na vratima citaone ako ga u medjuvremenu ne skinu...pozdravljam vas drugari...u nadi da ce se ovo zavrsiti dobro po nas...sanse u svakom slucaju postoje :wave:

olgica

Dobro dolazim da potpisem.Btw jel to samo za bezuslovnu 5 ili..?

MaliZmaj



MaliZmaj

jos jednom mala provera znaci odnosi se na 3. 4 . i 5. ?