HITNO!!! Za sve kolege sa 4.godine! Farmaceutska hemija...

Started by Misika27, 05-10-2007, 17:50:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

maxy

Vest se veoma brzo rasirila,mislim da ima samo 10% ljudi sa naseg faksa koji ne znaju za to.
Akcija sigurno uspeva,jer ce se svi studenti potpisati.
Mene zanima da li ce biti potrbna cista druga da se upise cetvrta,jer znam dosta ljudi koji imaju ispit iz trece,a nemaju cistu drugu.
Jos,kad bi se uvukao i decembarski rok,bilo bi ekstra :~ :Bog :Bog :Bog

MiKy

meni je par sms-ova stiglo sa tim pozivom...pridruzicu se akciji u ponedeljak :wave:

MaliZmaj

ljudi u sms-ovima kazu samo za 4 i 5 :( a sta bi sa nama koji treba da upisemo 3.? ubacite i nas
ni nama se ne prelazi na bolonju ...

malena

E ali svima je stiglo obavestenje da se potpisu na faxu,nadam se da ce i tamo moci... E a sto uporedo ne bi postavili papir i za potpise za decembarski rok... Verujte mi vest se siri brzinom svetlosti,i meni je stiglo nekoliko poruka,a duplo vise sam poslala... Nadam se da ce ovo uspeti... :pljes:

anavi

Quote from: MaliZmaj on 06-10-2007, 13:16:20
ljudi u sms-ovima kazu samo za 4 i 5 :( a sta bi sa nama koji treba da upisemo 3.? ubacite i nas
ni nama se ne prelazi na bolonju ...
zato sto je puno ljudi vec dalo uslov za trecu, ali ja sam i za to, pa i njima na faxu bi znacilo da nas se sto pre otarase.Ja jurim uslov za petu, i ne studira mi se jos dugo.
Potpisi se prikupljaju u domu 4.april,ide brzinom svetlosti...Svaka cast kolege, prvi put sam ponosno sto smo bar oko necega slozni.

MaliZmaj

pa u sms-ovima stoji samo za 4. i 5. :( sta ce biti sa nama koji treba da upisemo 3.? ni mi ne bi da idemo u bolonjce i polazemo diferencijalne ispite.....

malena

Znaci nece biti potpisa na faxu? Taj deo nisam razumela i to me konkretno zanima?   :hmm A dobro ako treba doci cu i do 4. aprila.

MaliZmaj

pa ok je to ali nije fer da mi ostanemo na cedilu

malena

E zmajce necete ostati na cedilu,samo ti dodji da se potpises,a pokusace se verovatno i to izdejstvovati...  :wink:

anavi

Ptpisi se SAD prikupljaju u domu, a od ponedeljka na faxu.Dodjite ljudi.
I na tehnplogiji su tako radili i uspeli

willie the scot

dobih 20 identicnih sms-ova :>

ako je istina da od sledece godine nema uslova za 4-tu i 5-tu, postoji sansa da ovo uspe.

samo, molim vas, nemojte da trazite gluposti i da preterujete. time devalvirate akciju i odmazete.


MaliZmaj

mislim da bezuslovna 3. nije glupost ... jer taj prelazak nije ni malo sjajan ....

Bojana 153

Predlazem da prvo trazite prst a ne celu ruku.. Ovo kazem potpuno dobronamerno..
Ljudi koji su dali uslov su majmuni, budale? A sta je sa Bolonjcima? Razumem da bi trebalo smanjiti uslov, i to drugoj godini prvenstveno, ali ne vidim veliku korist od ukidanja uslova?! To je prava medvedja usluga..
Nemojte da se ljutite, ja sve ovo dobronamerno govorim! Razmislite malo i shvaticete da nema nista od ovoga!  :hm

MaliZmaj

pa nek bude cista prva a ne ako nekom fali 1 za uslov da mora da predje na bolonju...

lijepa bosanka

#29
Sve ste to lijepo zamislili,ali što je previše previše je!!!
Bezuslovna treća žnači da sa 4 ispita možeš biti apsolvent... Ljudi to mogu biti samo pusti snovi!!!
Oladite glave,i izborimo se za ono što je realno ostvarljivo-BEZUSLOVNA PETA!!! :Bog A za to imamo i dobar razlog,jer je na mnogim pretogodišnjim fakultetima tak!!Ovako mislim da bi mogli sve da prokockamo!!
U svakom slučaju bih potpisala peticiju,ali nisam u beogradu narednih 10 dana. jel može neko u moje ime to da obavi?