HITNO!!! Za sve kolege sa 4.godine! Farmaceutska hemija...

Started by Misika27, 05-10-2007, 17:50:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Misika27


Misika27

ljudi,ne zafrkavajte prosirivanjem zahteva,jer verovatno ce nam i deo ovoga jedva uspeti :hmm...samo dodjite  :ziveli

mina-L

Naravno,slazem se,ne kapiram zasto se trazi bezuslovna cetvrta i kome je to uopste palo napamet,bezveze sirimo zahteve i umanjujemo sansu za bezuslovnu petu!

anavi

Quote from: Bojana 153 on 06-10-2007, 14:02:23
Predlazem da prvo trazite prst a ne celu ruku.. Ovo kazem potpuno dobronamerno..
Ljudi koji su dali uslov su majmuni, budale? A sta je sa Bolonjcima? Razumem da bi trebalo smanjiti uslov, i to drugoj godini prvenstveno, ali ne vidim veliku korist od ukidanja uslova?! To je prava medvedja usluga..
Nemojte da se ljutite, ja sve ovo dobronamerno govorim! Razmislite malo i shvaticete da nema nista od ovoga!  :hm
Javi mi se kad budes ucila framaceutsku...Ali posto si verovatno na bolonji i ne shvatas tezinu ovog predmeta za nas koji smo pred 5. godinom

stef

 Ne razumem zasto SADA trazite bezuslovnu petu? Necete preci na Bolonju ako sada obnovite...A za bezuslovnu trecu i cetvrtu...nemojte biti smesni.

anavi

Pa ti si apsolvent pa ti i ne treba...I ja bih da sam apsolvent u junu 2008. I zasto da obnovimo?

malena

E ljudi znam da je nesto i nerealno od ovih zahteva,ali molim vas da vi koji ste zavrsili,ili ste apolventi ako necete da nas podrzite,bar ne radite sve da nam odmognete...  :Bog

*

da, definitivno necemo preci na Bolonju...
A Stef nista lose nije rekao, stvarno je nerealno traziti bezuslovnu 3. i 4. :roll:
A za 5. cu i ja da se potpisem, znam da nekima znaci!

zooca

za 5. je svarno najrealnije,nekad je i bila bezuslovna

vucko81

Uz peticiju, mogli bi se svi okupiti i blokirati faks ako treba!  :PI: :F :batina O0

zooca

sve dolazi u obzir :wink:,samo je bitno da postoji volja od strane studenata :~

vucko81

Pitanje kako ce se odazvati. Farmaceute je tesko pokrenuti ili skoro nemoguce!  puc

AquArius

Nemojte otvarati na sve iste teme.
Ova je sasvim dovoljna.

:happy:

anja

Mozda i smanjenje uslova za sve godine, ali da ne mora da bude cista predhodna?

Enea

Quote from: vucko81 on 06-10-2007, 15:12:20
Uz peticiju, mogli bi se svi okupiti i blokirati faks ako treba!  :PI: :F :batina O0

A shto to niste radili kada je Darko bio dekan????

... znam da bi vam dobro doshlo da sada ne obnavljate godinu.. no ako vam ista znachi, peta je najgora od svih.. i da uspete, moze biti magaeca usluga.

no, ipak,  SVAKAKO PODRZAVAM. ... shkolarina nije mala..