Raspored kolokvijuma za I semestar

Started by hulio_salinas, 09-10-2007, 10:12:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

   Oktobar 2007.
21.10. Matematika – kolokvijum

   Novembar 2007.
14.11. Uvod u farmaciju - kolokvijum
17.11. Op¹ta i neorganska hemija - kolokvijum
19-20.11. Matematika -  pismeni ispit
21.11. Uvod u farmaciju - ispit

   Decembar 2007.
08.12. Organska I - kolokvijum
16.12. Fizika - kolokvijum
22.12. Op¹ta i neorganska hemija - I deo ispita
28.12. Organska I - popravni kolokvijum

Biologija : kolokvijum u terminu za ve¾be (nije dat termin)      


marijabgd88


Loptica

Da,to ti je kao drugi kolokvijum. Ako vam bude isto kao i nama,a valjda hoce,na tom drugom testu cete imati integrale i diferencijalne jednacine. Neka me neko ispravi ako gresim...

ArUeNaWiThRa

^^^bez ispravke, tako je

a bre mnogo brzo ona prelazi sve, danas smo bas prefurali brdo lekcija. neke i sto sam mislia da znam, sad ne znam ni o cemu se radi kad je izdeklamovala sve one def. oce da nam bude jasnije to posle vezbi??

sori za off
i hvala puno za raspored

Wlada

ISPIT usmeni IZ MATEMATIKE je izmedju 21. i 25. novembra !!!

Loptica

Quote from: ArUeNaWiThRa on 09-10-2007, 18:36:09
^^^bez ispravke, tako je

a bre mnogo brzo ona prelazi sve, danas smo bas prefurali brdo lekcija. neke i sto sam mislia da znam, sad ne znam ni o cemu se radi kad je izdeklamovala sve one def. oce da nam bude jasnije to posle vezbi??

sori za off
i hvala puno za raspored

I ja se izvinjavam za off ! Nece vam biti jasnije posle vezbi,jer na vezbama radite zadatke,a te definicije,stavove,teoreme i ostale gluposti ucite za usmeni,napamet! (bar sam ja tako ucila,posto stvarno nisam nista razumela)

hulio_salinas

Vlado, to nije tacno. Nemoj iznositi pogresne informacije. Odakle ti to?

Ako imate slobodnu nedelju, ne znaci da cete iamti tada ispite.

ArUeNaWiThRa

^^^ pa profesorka nam je rekla tako na prvom casu. bas je rekla da imamo u tom periodu usmeni...

Wlada

Svakako nije pogresna informacija posto nam je kako je ArUeNaWiThRa  rekla to profesorka sama saopstila. Dakle informacija JESTE tacna

hulio_salinas

Ne znam kako je profesorka mogla tako ne¹to da ka¾e, kada u novembru nema vi¹e ispitnog rok. Onaj rok, koji smo mi imali pro¹le godine, ove godine nemate.

Tek treba da se borimo za taj rok. Znaèi da neæete imati taj ispit, posmatrano iz ovog ugla. Ako se ne¹to promeni, saop¹tiæemo vam. Samo znam da, za sada, vi nemate taj rok.

Verujte.

Bred

Hulio verovatno profesorka nije obavestena  :wink:

Cecilly

Ali, ako nemamo taj rok, kako imamo ispit iz Uvoda?  :hmm

mariii

vecina profesora je pominjala taj rok i to ne jednom, nemoguce da su svi toliko neobavesteni  :shock

Wlada

Али хулио како замишљаш да нам испит буде рецимо у јануару када ми у новембру завршавамо са математиком...Било би нелогично да нам пауза између испита и последњег предавања, као и од последњег колоквијума буде преко 2 месеца

hulio_salinas

Drage kolege bruco¹i, ja ne prièam napamet! Pro¹le godine je prekr¹en zakon i uprava je dozvolila taj rok. Ove godine, nova uprava ne kr¹i zakon i ne dozvoljava taj ispitni rok.

To ¹to su vam mnogi profesori prièali, rezultat je toga da profesori nisu obave¹teni o tome. Nemojte da pravite frku oko toga, po¹to æemo vam tra¾iti taj rok. Ponavljam da on nije zakonit i ako bude uveden - biæe dobra volja profesora koji upravljaju na¹im fakultetom.

Molim vas da ne pravite dramu oko toga, po¹to æe vam taj rok verovatno ponovo biti odobren.

Verujte mi da ga zvanièno nemate. Sledeæe nedelje je Nauèno-nastavno veæe na kome æe prodekan za nastavu tra¾iti taj novembarski rok! Do tada ga nemate. Ako ga veæe prihvati - imaæete.

Ako mi ne verujete, idite kod prodekana za nastavu, prof. Vesne Kuntiæ, i ona æe vam reæi isto ¹to i ja.

Ponavljam - ne pravite dramu oko toga. Dobiæete taj rok (ponovo).