Raspored kolokvijuma za I semestar

Started by hulio_salinas, 09-10-2007, 10:12:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Cec@

Koliko ja znam,rekla je da imamo kolokvijum u novembru,a usmeni ispit u januaru...Ja sam bila na tim predavanjima i tako sam razumela  :a

gaga :)

opusteno, ljudi, saznacemo sve na veme... do tada, verujmo huliu!!! on je, covek, apsolutno obavesten o svemu!!!
BLAGO NAMA!!! :K

Wlada

КОЛОКВИЈУМ из биологије долази у термину вежби, одмах након последње вежбе ће бити колоквијум!

hulio_salinas

Dobijen je decembarski rok.

Uskoro æete dobiti termine polaganja Uvoda u farmaciju i Matematike. Nisam siguran da li æete polagati u novembru ili u decembru.

Bla_bla_blaaaa

Bilo bi extra kad bi jedan bio u novembru, npr uvod, a drugi u decembru... :happy:

Wlada

Bla_bla_blaaaa
фазон је да буде што више рокова, да ти можеш лепо да их распоредиш...

Cecilly

Ali prof. Nikcevic je opet rekla da imamo ispit u novembru.
Neka je neko obavesti da taj rok jos nije dobijen!
A rekla je da mozemo i da polazemo u decembru.

hulio_salinas

#22
Ne verujem da je to taèno, Cecilly. Ne verujem da æete imati i novembar i decembar. To je previ¹e rokova (8). Mislim da æete imati samo jedan.

Decembar su dobili svi studenti, ali ne znam da li æe vama taj rok biti u decembru ili u novembru, bez obzira kako ga oni zvali. To æete naknadno saznati. Strpite se jo¹ malo.

gaga :)

moze li neko da mi objasni, posto sam se totalno pogubila sa tim rokovima...
ako odobre novembar, onda polazemo usmeni iz matematike u nedelji od 21-25 novembra a ako ne odobre, onda polazemo u decembru... jesam li dobro razumela?
a kada ce se znati konacna odluka???  :help2:

Cecilly

Da gago,dobro si razumela.

Quote from: gaga :) on 31-10-2007, 22:17:44
a kada ce se znati konacna odluka???  :help2:

Nadam se uskoro,da znamo da li da se bacamo na strebanje...nije lako nauciti onu teoriju!

gaga :)

pa,majke mi... koliko ima onoga, trebace nam mesec dana da naucimo....  :bokmal:
mada bi bilo extra kad bi nam pomerili za decembar!!!!

hulio_salinas

Ne. Niste dobro razumeli.

Pro¹le godine, Bolonjci su imali novembarski rok za Uvod u farmaciju i Matematiku. Taj mini-rok je odr¾an u 8. nedelji.

Ove godine, Bolonjci nemaju taj rok, jer je napravljena gre¹ka prilikom tumaèenja zakona.

E sad, fakultet je dozvolio Decembarski ispitni rok SVIM studentima, jer je pralazni period i svim studentima je potreban. Najverovatnije, taj rok æe trajati od 1. do 25. decembra. Meðutim, moguæe je da æe vama, Bolonjcima, taj rok biti kao ¹to je nama pro¹le godine. Dakle, u 8. nedelji, od 21. do 25. novembra.

Znaèi, pre januarsko-februarskog ispitnog roka, imate 1 rok, koji se zove Decembarski ispitni rok. Od kad do kad æe taj rok trajati - saznaæete uskoro.

Da li jo¹ ne¹to nije jasno?

black_lady

Au kakva pometnja... :roll:
Znaci matematiku ako,ne daj Boze,okinemo u novembru...mozemo opusteno u decembru da polazemo...extra... :wink:

hulio_salinas

NEEEEEE!

To nije taèno!

Dobro, po¹to ste komplikovani, ovako æemo:

Fakultet je dozvolio jedan rok pre januarskog. Uskoro æete saznati da li je to novembar ili decembar! Ne oba! Samo jedan! Jasno?!

Girl

Neeee! Samo jedan rok pre januara je u pitanju!
Zove se decembarski, a nama ce se, verovatno kao preth. generaciji, odrzati krajem novembra.