Muzej farmacije na nasem fakultetu?

Started by olgica, 10-10-2007, 15:56:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zoe

Ево, јављам се добровољно да правим списак за посету музеју. Дакле, пошаљите ми име, презиме, број индекса и годину студија на ПМ. Не мора лично, можете и за колегу/колегиницу.

Волела бих само да неко дефинише рок до кад треба списак да буде готов.

Enea

#61
@aquarius
:cvet

sorry za off: secjash li se Gicine koagulaze? =))

eh. those were the days
:roll:

kako god, mi muzejchicj nismo videle...

AquArius

 :lol: :lol:

ce ga gledamo .. ce se podsecamo.

zoe, hvala ti na dobrovoljnoj prijavi.  :cvet

zoe

Фармацеути драги,

Много сте бре инертни! Бука, вика, тресе се гора, роди се миш. Ево пре колико дана објавих да се јављате на ПМ зарад толико жељене посете музеју. И знате ли колико је људи на листи? Целих 12! Туце, јел'те... И то сам троје нефорумаша ја обавестила... :ball2: :wall:

Реших да и ово гледам са ведрије стране: онај ко буде организовао посету неће имати пуно посла. :hm

Gocca

Ma, bice navala kad bude objava datuma za posetu!  :wink:

AquArius

A datum ce biti objavljen, kad spisak bude konacan.

:smekerica:

Enea

Quote from: zoe on 27-10-2007, 20:12:30
Фармацеути драги,

Много сте бре инертни! Бука, вика, тресе се гора, роди се миш. Ево пре колико дана објавих да се јављате на ПМ зарад толико жељене посете музеју. И знате ли колико је људи на листи? Целих 12! Туце, јел'те... И то сам троје нефорумаша ја обавестила... :ball2: :wall:

Реших да и ово гледам са ведрије стране: онај ко буде организовао посету неће имати пуно посла. :hm

u super!
sada cju ja da se prijavi kao trinaesta =))

Gocca

Quote from: AquArius on 27-10-2007, 21:41:43
A datum ce biti objavljen, kad spisak bude konacan.

:smekerica:

Bas si zlocesta!  :a

olgica

Kad je pocelo prijavljivanje i gde se prijavljuje?

AquArius

Posaljite zoe na pm ime prezime i broj indexa,
to je sve sto se tice prijavljivanja.


pig_am_am

znate li da je rekao prof. istorije farmacije,da ce da vodi u taj muzej? rekao je jos neke zanimljivosti u vezi muzeja,ali to ce vam pricati kad odete u posetu. :wink:

malena

U jedva cekam tu posetu,  :~ samo se nadam da cu na vreme saznati kad je,jer obicno propustim neke bitne stvari usled lose obavestenosti,tj neobavestenosti..  :roll: :K

Bred

prati forum malena i uvek ces biti na vreme obavestena  :wink:

malena

Ok kako ti kazes... :K Zna se ko je ove gazda... :wink:  :wave:

zoe

26 особа на списку... већ данима се нико није јавио... рекла бих да је то то, или можда није?

У сваком случају молба ономе ко посету музеју треба да организује (Адонис?), да пружи још коју информацију. Кад испоручити списак? Кад се планира посета?