Imunologija

Started by cvetulence, 10-10-2007, 20:58:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sole

#90
jel' zavrsni ispit na zaokruzivanje?  :hmm

...

[off]od kad to utorak ide posle srede??? [/off]  :116: [off](obavestenje za studente koji studiraju po starom programu)[/off]  :trfr:
popravite to  :cvet

rotkvica

#91
u koliko sati je ispit?

mislim: jel svima u isto vreme (i mf i mb)?

hulio_salinas

U 10h. Mislim da je svima isto, jer postoji samo jedno obavestenje za studente II godine (znaci i MF i MB).

rotkvica

kakav test! uzas! mislim da su ga preterali sa onim transkripcionim faktorima!  :roll:

BK

Kod nas na faxu kao da se takmice koji institut ce gori test da smisli!?

jecka_87

blaga rec za danasnji ispit je uzas...
stvarno nisu ispali fer...da li je moguce da ljudi koji su ucili i po 20 dana nisu znali ni na 5 pitanja da odgovore sa sigurnoscu?!  :djavo

lycos

Ovo mi jedan od najbolje spremljenih ispita do sada.
Ali...
Bilo je 52 pitanja, oko 40 na zaokruzivanje i nose po 1.2 boda, a ostala po 1 bod.
Reci cu samo da sam siguran za nekih 10 pitanja da su tacna. A ostalo  :abso:

I jos profa pita da li nam je lak test.. :nene:

marer_86

na kraju ispade bolje sto sam svoje muke prekratio sto pre po pitanju ovog ispita ...

Vukibog

Test je bio  :wall: svaka chast!  :*: Josh su mi proshle nedelje,kad sam otishla da vidim kad je test, rekli da je test lak i konkretan... :roll: Na bar 5 pitanja nisam razumela shta me uopshte pitaju, a o dvosmislenim odgovorima necu ni da komentarishem!  :wall:   :namcor

rotkvica

jos nisam videla nekog da kaze da je zadovoljan onim kako je uradio  :silly:

pa nista... bice u aprilu  :bokmal: :124:

a sto se instituta tice...  :prdajz:

anita

Posto se do sada imunologija polagala usmeno, sigurno nemaju osecaja koliko je ovo ustvari ispalo tesko i detaljno.
Iskreno ja sam neke stvari prvi put procitala na testu. :shock
:namcor

ares

Neverovatno, eeeeej cika Abas vidis li ti ovu nesrecu sa nama?  :djavo :namcor

Sole

Quote from: anita on 01-02-2008, 14:47:05

Iskreno ja sam neke stvari prvi put procitala na testu. :shock
:namcor
takodje  a005
dosta ljudi mi je to reklo.  :roll:
ako je neko zadovljan, svaka mu cast, neka nas prosvetli odakle da ucimo...  a005

hulio_salinas

#103
Au... Kakav test? :shock

Potpuno se slazem sa svima vama.

Ja sam ucio i iz Abasa i sa onih skripti. Ali najvise iz Abasa. Bio sam ubedjen da cu se prosetati na testu, ali od svega ispade "Loto - dobar potez". Pola testa sam zaokruzio "Eci, peci, pec". I sto je neko rekao, prvi put sam na testu cuo za neke stvari.

Nisam stigao da popricam sa ostalima posle testa, pa sam se uplasio da sam samo ja izrod generacije koji nije znao da uradi test. Doslo mi je da se pokrijem usima, ali onda sam dosao ovde na forum i shvatio da je generalno bilo tesko.

Nemam reci. Ocigledno neiskustvo u pravljenju testova nas je kostalo ovog roka. Uvek postoji sansa za snizenje kriterijuma.

P.S. Ako polozim, pocinjem da se kladim ili igram loto. Obogaticu se. :>

Phenomenon

Нисам излазио на испит, и читајући ваше коментаре, боље што нисам.

@хулио: Ако положиш боље немој играти лото, јер је невероватно мала шанса да добијеш 2 пута (на лотоу). :>