Imunologija

Started by cvetulence, 10-10-2007, 20:58:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bibi

Izasli su rezultati na sajtu fakulteta....cestitam svima koji su

polozili i hvala Bogu kad je ovaj kosmar prosao.... :Bog :Bog :Bog :happy:

ArUeNaWiThRa

e ljudi vezbe iz imunologije imam u sali A7. gde je to? jel misle kao lab br 009 u kuli A?

milica_d

Meni pise A001,to je preko puta starog rc,jel da? :wacko:

ArUeNaWiThRa

Quote from: ArUeNaWiThRa on 16-10-2008, 18:46:01
e ljudi vezbe iz imunologije imam u sali A7. gde je to? jel misle kao lab br 009 u kuli A?


haha a dobro sto napisah prvo A7 a posle 009, koja logika  :roll:
al pitanje i dalje vazi:)

Cecilly

A7 - Mikroskopska sala Instituta za botaniku - objekat B, I sprat

alexica

Ja sam odusevljena imunologijom, tacnije to je jedini predmet koji mi se svidja ovog semestra, mada mislim da je vise stvar u tome sto imam divnog asistenta koji tako slikovito objasnjva da covek ne moze da ne shvati :pljes: :pljes: :pljes:

__Zmajche

Meni je imunologija skroz ok...
Ne znam samo kako da skupimo tih vise od 9 potpisa kad nisu upisivanja svako predavanje?...
Juce nije bilo potpisivanja... Malo je dosadno to sto moja grupa u istom danu prvo ima vezbe pa predavanja. Prvo na vezbama slusamo 1.5h jednu pricu, a onda jos 1.5h na predavanjima tu istu pricu :(((

Bla_bla_blaaaa

A reci za cetvrtak...ceo dan ah2  :>:

Bred

Ne bih da vas obeshrabrim ali svima je imunologija zanimljiva NA POCETKU ...  :wink: :K2:

jecaperec

ja ne bih mogla da kazem da mi je imunologija zanimljiva
izlaganje jeste dinamicno i zanimljivo ali kako sam zavrsila gimn. gubim se u toj brzini sa terminima :wacko:

Bla_bla_blaaaa

da li bas svima?! meni nije  :K2:

milica_d

Meni nije zanimljiva,cak mi je fiza zanimljivija...A najgore sto iste stvari na istim primerima i slajdovima slusam prvo od 9h a onda od 15h... :roll:

Bla_bla_blaaaa

Quote from: milica_d on 18-10-2008, 21:43:34
Meni nije zanimljiva,cak mi je fiza zanimljivija...A najgore sto iste stvari na istim primerima i slajdovima slusam prvo od 9h a onda od 15h... :roll:

i dojdes qci, procitas to oko 22h i vec si naucila  :>: :K2: :wacko:

jecaperec

i kad dodes kuci vec poluzatvorenih ociju dodes do kreveta i  :indi:

M@zz@

Ma to samo prva vezbica ima veze sa predavanjima, eventualno i druga, taj neki uvod i osnovne stvari, posle vec vezbe krecu sa metodama (onim sto se radi u praksi), a predavanja nastavljaju sa teoretisanjem.