®urka SDFF 25.10.2007 na splavu ''Heaven''

Started by mikele, 15-10-2007, 10:41:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

mariii

ni ja nisam ljubitelj onakve mjuze, ali gde god da se nadjem, izvlacim iz sebe max raspolozenja i uvek uspem da se odlicno provedem :loptica: :loptica:

josefina87

Quote from: mikele on 26-10-2007, 11:09:05
Толико је било лоше да је у пола 4-4 после поноћи био готово пун сплав.
Ја мислим да то довољно говори о свему.
Е сада,ако неко једноставно не слуша одређену врсту музике,то је нека друга прича и ја њих разумем.Али баш онакав коментар... :bljak:
Искрено,нисам ни ја љубитељ народњака и забавњака,али далеко од тога да не могу лепо да се проведем уз такву музику.Само ако је добро друшто и ако је расположење на месту. :wink:

slazem se u potpunosti!
ja u principu ne idem na takva mesta,ali kada je dobro drustvo provod je zagarantovan!
ona devojka fantasticno peva!
za promenu bilo je fino!

Cecilly

Meni je bilo fenomenalno.  :~ :~

I muzika mi se jako dopala. Ne slusam ni ja narodnjake,i nisam znala sve pesme,
al devojka ima glas  :Bog

malena

E ja slusam narodnjake  :K ,zasto nisam mogla da dodjem?   :K :roll: :wall:

biwi

Zurka je bila pun pogodak, ni u apatmanu ni u cristalu nije bilo ovako!!!!! u 4 sata splav je bio pun, raspolozenje fenomenalno, a taj ko se nije dobro proveo verovatno ima neki problem, jer se 99,7% ljudi provelo ful.

Iskreno mislim da je ziva svirka bila pun pogodak kao i odabir splava. Siguran sam da delim isto misljenje sa vecinom osim par frikova

anaj

ja sam odusevljena,
i zaista je bilo puno i oko 4h
pozdrav za drage kolege sa kojima sam se fenomenalno prodvodila   :happy:


Bred


josefina87

Quote from: biwi on 26-10-2007, 13:09:38
Zurka je bila pun pogodak, ni u apatmanu ni u cristalu nije bilo ovako!!!!! u 4 sata splav je bio pun, raspolozenje fenomenalno, a taj ko se nije dobro proveo verovatno ima neki problem, jer se 99,7% ljudi provelo ful.

Iskreno mislim da je ziva svirka bila pun pogodak kao i odabir splava. Siguran sam da delim isto misljenje sa vecinom osim par frikova

ma hajde biwi,znamo mi zasto je tebi bilo tako lepo sinoc... :smekerica:

cvjetic

zurka je stvarno bila extra!ja sam se provela za medalju,odavno nisam tako!
gdje su mladi,tu je i sala!mada,imam drustvo vr' pa je meni uvijek extra!! :~ :~ :~
a muzika je bila iskreno za sve ukuse,i narodna i zabavna i strana...a sto se narodnjaka tice,mislim da su bili krajnje kulturni,sa minimalno novokomponovane!

shiky

Meni bilo manje-vise ok...shvatila sam samo da nemam veze sa zivotom kada su narodnjaci u pitanju  :>
Zao mi je sto nisam uspela da vidim neke ljude,jer sam kasnije dosla,i bila je velika guzva..malo je falilo da nas ne puste jer je prepuno..

Wlada

Слике видите на теми СЛИКЕ БРУЦОША...Тамо их је окачила Змајче!  :wink:

cvjetic

Quote from: Wlada on 26-10-2007, 15:26:36
Слике видите на теми СЛИКЕ БРУЦОША...Тамо их је окачила Змајче!  :wink:
a koji si ti mali tamo? zmajce sam snimila sinoc u prolazu,slatka je kao bebanovic mali... :happy:

Wlada

Нисам био на журци али ме има међ сликама... Предпоследња слика  :>

Bred

wow wlado, nikad ne bih rekao da si to ti  :wink:  :K

anaj

okacicu i ja moje slicke u ponedeljak  :smekerica: