MTS problem sa proverom stanja

Started by Bred, 15-10-2007, 12:25:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

saschka

..a neiskorishceni minuti se prebacuju, zar ne?..
..mada kad uporedish brojach na mobu i koliko ti oni naplate, vidish da ipak ukradu po neki minut tu i tamo..

Bojana 153

ma koje prenosenje, ja molim Boga da se ne slogiram kad ugledam racun...
a i telefon sam zamenila, pa nemam nikakvu vajdu od brojaca..  a005

Bred

da, da, to je fenomen kako mogu da se ne slazu brojaci??? ili oni vecito imaju neki svoj sistem po kojem vrse obracun koji niko ne moze da dokuci?? ali opet su u tom smislu mnogo transparentniji od telenora

mikele

Ја сам проверавао теленор последњих пар месеци,чак имам могућност на телефону и сваку поруку да избројим.И није било неке битније разлике(2-3 поруке које сам можда ја ''прогутао''),а минути су +3 у врх главе.А када се узме у обзир колики ми је месечни промет,онда тих 3 минута не значи ништа.

Chef

Treba imati u vidu da se prvi minut ne broji u sekundama. Znaci ako razgovor traje izmedju 1 sekunde i 1 minuta, to se racuna kao 1 minut. Posle prvog minuta broji se u sekundama. Verovatno odatle razlike izmedju brojaca na telefonu i stanja na racunu.

mikele

Quote from: Chef on 25-10-2007, 13:25:31
Treba imati u vidu da se prvi minut ne broji u sekundama. Znaci ako razgovor traje izmedju 1 sekunde i 1 minuta, to se racuna kao 1 minut. Posle prvog minuta broji se u sekundama. Verovatno odatle razlike izmedju brojaca na telefonu i stanja na racunu.
Није баш тако,то је било раније.Сада Теленор у неким пакетима врши обрачун на секунд,а у неким на 30 секунди.ВИП у свим својим пакетима вржи обрачун на секунд,а за телеком нисам баш сигуран.И та разлика може да се огледа у висини рачуна који плаћаш,али минути који су ти наведени у рачуну,то је оно што си стварно причао,не везано за обрачун,тако да би требало да се поклапа са бројачом на мобилном.

tarantulica

I dalje ne radi provera stanja.....  :ball2:

tarantulica

Sad mi je stigao odgovor na poruku koju sam poslala pre sat vremena....
Nadam se da je i dalje pokvaren servis ili bar da su mi pogre¹no obraèunali zadu¾enje...  :42:

mikele

Ма генерално МТС је у јако лошем стању.Ја сам три дана био недоступан и када сам их звао да видим о чеми се ради,они почели да се извињавају и да се правдају како је то због великог броја корисника и мрежа не може то да изгура.И рекоше ми да ће у току тог дана(то је било прекјуче)све решити и да с`времена на време газим и палим мобилни.И сада ради,али немам појма.Некако не могу,а да не помислим колико су лоши. :wall:

Bred

ma bitno je da se hvala da imaju 50000000+ korisnika   :wall::batina
meni provera radi vala i to od sinoc, bas sam se iznenadio posto su mi na 789 rekli da cu prvo od njih da dobijem poruku o ukupnom zaduzenju  pa ce to biti znak da je provera stanja preko 797 proradila  :hm

*

RADI, stvarno :> :> :>

ispade da uospte nisam telefonirala u okviru mreze, cekalo me 30min gratis :K

tarantulica

Mora da ja plaæam tvoje minute, stvarno mislim da nisam napravila ovoliki raèun, koliko su oni izraèunali...  :wall:

saschka

..e a kako znas koliko minuta gratis(prebacenih) si dobila..
..jel` to pishe negde ili ti po slobodnoj proceni?..
..i meni nesto mali racun za prosli mesec, a i dosta mi ostalo od paketa..

*

#28
E, pa i meni je racun visi nego sto bi trebalo, a zaduzenje mi je isto kao i prethodnih meseci, a sada kao imam vise prenesenih min iz proslog meseca :hmm

Plus, imam onaj postpaid extra za poruke, tako da ne znam kako je ikako moguce prekoraciti 700 poruka za mesec dana, jedino da sam van mreze napucala :hmm

@saschka:
slobodna procena!
Ja sam na bel 100 i vidim sad da imam jos oko 105min u okviru mreze, a pritom sam telefonirala ovog meseca i na 064, sto znaci da mi je ostalo preko 30 min od proslog meseca, sto se nikad nije desilo :hmm

tarantulica

Taj postpaid extra me u¾asno nervira...
Ne¹to me zezaju oko toga...
Te uplatila sam posle 15., pa mi raèunaju na pola meseca, pa onda ka¾u da nije tako, da æe od sledeæeg prvog normalno da mi raèunaju, pa nisu, i tako....
Ne razumem...  :ball2: