Poginuo Tose Proeski

Started by Kremenko, 16-10-2007, 07:56:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

shiky

ja jos uvek ne mogu da prihvatim.. :ohwell:
danas mi na faxu rece jedna devojka,jos ja onako u soku rekoh lupas.. :ohwell:

Bla_bla_blaaaa

:(((((((((((((( Bas mi zao.....

zvecarka

tragedija.... bas mi je zao...

anavi

a na koncertu u areni je rekao da ce mu taj dogadjaj produziti zivot bar 10 godina...e kako je zivot cudan, nikad ne znas sta te ceka sutra...a ja kukam zbog farmaceutske... :(

philoserbiana

pisuci ovde lepe stvari o mladom preminulom Tosetu kao da mu odajemo postu i mislim da je to dobro.Bog da mu dusu prosti.Ganuta sam i ne mogu da verujem da je poginuo.Znamo da je mlad i da je jos puno mogao da da od sebe,ali ne zaboravimo da je sve Bozja volja i da godine nikada nisu bitne kada je u pitanju smrt.Spavao je i samo je on poginuo.Ima nesto u tome  :hm
mislim da je bio izuzetan muzicki talenat,ostavio je divne pesme za sobom,rado cu ga se secati i bice mi zao kada budem gledala njegove snimke na tv i slusala njegove pesme   :ohwell:
inace,da se nadovezem na pricu-pre 15-ak godina moja porodica i ja samo nasim kolima putovali u selo.Naisli smo na vrlo nezgodan i uzak put,a dole provalija.Moj tata je dugo vec vozio i odjednom valjda od umora on je zaspao za tren,kola su krenula ka provaliji.Mi ostali smo uzviknuli njegovo ime i u tom trenu se probudio i okrenuo volan na pravu stranu,ka brdu.To su bile sekunde,sam Bog nas je spasao.Valjda nije bio dosao taj dan.Jos jedna prica-moja profesorka iz muzicke skole je ove godine poginula zbog prebrze voznje.desilo se na autoputu,mislim da je krenula u Crnu Goru.Zurila je da stigne na neki dogovor.bila u komi i umrla.moja draga Katica...divan pedagog i solo-pevac,majka malog Ivana..Bog da joj dusu prosti.VECNA IM SLAVA  :a

sokobiv

Tose je bio andjeo.Osecam se kao da mi je poginuo neko jako blizak.SLAVA MU.

cvjetic

da,mi drobimo oko glupavih ispita,oko bezuslovne godine i slicnih sranja...

momak je tako izgubio zivot...sad sam gledala emisiju o njemu...i to sto je rekao da ce mu koncert produziti zivot za deset godina...i da ce da zavrsi u manastiru koji je gradio...i da mu nista drugo nije bitno sem da bude ziv i zdrav...a mi se svadjamo oko j**enih uslova! :ohwell:

mina-L

Ja sam i dalje u neverici! Obozavala sam ga! Zasto bas njemu to da se desi?!!! a005

cvjetic

zasto bilo kome mladom i neduznom?
:ohwell:

Masha

Ja sam malopre gledala njegov koncert iz Arene 14. februara, pusten u znak secanja. Gledala sam i plakala kao kisa. Nisam ga poznavala, kao sto verovatno nije ni vecina nas, ali ceo dan danas me je obuzimala tuga kada bih se setila da ga vise nema. Imalo je nesto u njegovom osmehu, glasu, nacinu na koji govori i peva sto je plenilo, nesto sto nikoga nije moglo da ostavi ravnodusnim, nesto sto je ukazivalo da je, nadasve, bio dobar covek. Na tom koncertu u Areni rekao je da ce zbog tog koncerta ziveti 10 godina duze. Da je bar tih 10 godina duze ziveo mislim da bi ovaj svet bio lepsi.

Wlada

Ја мислим да он сада са поносом гледа на свој живот.
Не треба га сажаљевати,него памтити и то ће му обезбедити мир и покој души.

Al-Jasmina

Da li primecujete koliko je Tose imao neki prodoran a opet tako mio pogled... nekako sam se uvek jezila na to,
iako nisam bila neki veliki obozavatelj...
ali primecivala sam da se nekako vrlo specificno krece na pozornici, da ima neku vrstu vecnog samopouzdanja i zracio mi je totalnom neiskvarenoscu...  :happy:
Mozda to nije slucajnost...

parafraziracu se
"Boziji ljubimci umiru mladi"

Masha

Ne treba ga sazaljevati, ali zaliti za mladim covek poput njega, svakako treba, a zapamcen ce, zasiugurno, ostati.

AquArius


*

Pih, Aqua, jos vise si me izbedacila sa ovim slikama  a005
Jos je jedna od njih naslovna sa albuma i pise "Pratim te"  a005 a005 a005

Kad se samo setim sta se desilo jutros odmah me prodje jeza :ohwell: :pst :box :box :box

I, slazem se sa Jass, oci su ogledalo duse, a njegove oci su zaista odavale posebnu vrstu energije :(