Nova fotokopirnica na faxu!!!!

Started by Darker, 16-10-2007, 13:41:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Adonis_Vernalis

Svojevremeno, ucio sam Organsku iz Morisona i Bojda... fotokopije, naravno, koju jos uvek cuvam kao relikviju, a kupio sam je placajuci zezenim zlatom u fotokopirnici u Lominoj.

Istorija se ponavlja, zar ne?

Kao i vi, umeo sam da trampim rucak u 4. aprilu za ulaznicu u bioskop. Pa sta?

Enea

Quote from: AquArius on 23-10-2007, 10:53:06
Ok, vec drugi put nalecem na knjige koje izdaje fakultet.
To na nasem fakultetu NE postoji.
Profesor napise knjigu i pronadje izdavaca za istu.
Nismo mi ni blizu TMF po tom pitanju.

Neka me neko ispravi, ako gresim.

Izvinjavam se na off-u.

praktikum iz toxina se izdaje na faxu.

neki dan trazih skripte u kopirnici,

- i kao shta imate?

- pa, evo, gotovo je shtampanje praktikuma..

- alo, bre, moj se odavno raspao..

Adonis_Vernalis

... a generacije studenata su ucile Farmaceutsku hemiju iz mojih (sredjenih) beleski, u 4 rumunske sveske A4 formata... pisanih u 4 boje... molim onog poslednjeg da mi ih vrati, jer hocu da ih imam, ako nista drugo!

zoe

Quote from: Adonis_Vernalis on 23-10-2007, 21:00:47
... a generacije studenata su ucile Farmaceutsku hemiju iz mojih (sredjenih) beleski, u 4 rumunske sveske A4 formata... pisanih u 4 boje... molim onog poslednjeg da mi ih vrati, jer hocu da ih imam, ako nista drugo!

'Сте ви Путник? :> :lol:

willie the scot


Jeca

Hahahah....cuvena 585 skripta, sa dodatih par strana obnavljanja organske :)))

Adonis_Vernalis

Ne, ne, nije to...

4 velike sive rumunske sveske (na kojima pise na naslovnoj strani Caiet), sa iscrtanim marginama, a objasnjenja iz organske su ispisana u svakoj margini gde je potrebno. Formule 100 % tacne i proverene u Merck-ovom indeksu.

Ma, bilo je davno (1993) kad sam FH polozio... jos su se ucili zivini diuretici... uh, oh

pig_am_am

[off]kako ne volim ljude koji ne vracaju beleske,pogotovo kad su tako nekako - rodjene [/off] :box

Enea

dan danas se hg diurtici uche, ali i mnogi drugi, favorit mi je uvek novo gradivo, e uvek me zakachi.

lm, nisam vam verovala, pa sam se spustila do kopirnice.

i odushevila: otvoren je ulaz sa parkinga :~

jecapereca


Enea

Quote from: jecapereca on 24-10-2007, 20:10:58
Quote from: Enea on 24-10-2007, 14:41:47
otvoren je ulaz sa parkinga :~
Ovo mi se posebno dopada! :wink:

i meni :cvet


sklanjam knjige malopre, i naleteh na fgnz starije sestre.. u malom majushnom blokchicju. a zar nismo morali da imamo a4? jesmo, ali devedestih ni sveska nije mogla da se kupi. ma NE PONOVILE SE!

=) mislila sam da sam jedina koja zavrshava resavsku uz farmaciju.
e da, I VI SHTO STE ZABOLI MOJE SVESKE, DA MI VRATITE!

katarina

Eh da vas ja vratim na kopirnicu:)
Danas sam kopirala prvu stranu licne karte, usluzila me ljubazna devojka, druga mi daje olovku na poklon!
Kopija+hemijska+osmeh=3 dinara! Pa to nema nigde!

Enea

stvarno, kacja, to nema nigde :happy:

Ksenija

hvala bogu da smo docekali normalnu kopirnicu! :~

marer_86

iskopirao sam praktikum iz gnozije danas u kopirnici za 140 dindzi sa koricenjem (oni znaju da kopiraju dvostrano sto nije slucaj u kopirnici faksa :wall:  :116: ) i dobio sam olovku ... stvarno su ljubazne ... inace ljudi su placali praktikum iz gnozije u kopirnici faksa "samo" 250 dinara koji onako strucno zaheftaju ... ma blagoslovena li je ova nova kopirnica :Bog