Vip mobajl od sutra pruza postpejd usluge

Started by Bred, 18-10-2007, 11:39:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Autor: Beta |
Kompanija Vip mobajl u Srbiji najavila je da æe od sutra poèeti da pru�a postpejd usluge mobilne telefonije i da æe na raspolaganju biti milion brojeva sa prefiksom 060.

Na konferenciji za novinare predsednik Upravnog odbora Vip mobajla Aleksandar �perl istakaoj je da ta kompanija postpejd usluge poèinje da pru�a samo èetiri meseca od poèetka rada u Srbiji i dodao da æe u ponudi biti èetiri tarifna paketa.
On je rekao da æe kupcima na raspolaganju biti veliki broj "izuzetno popularnih telefona" meðu kojima i Nokije serije N, koji æe "oni koji porane" moæi da za nabave za "samo jedan dinar".
Postpejd korisnici, kako je sao�teno, mogu da izaberu da se odluèe za paket 1 sa 60 besplatnih minuta i 60 SMS poruka koji ko�ta 250 dinara meseèno, paket 2 sa 150 besplatnih minita i 150 SMS poruka koji ko�ta 500 dinara.
Tarifni paket 3 ima po 325 minuta i SMS poruka za 1.000 dinara meseèno, dok paket 4 ko�ta 3.000 dinara i sadr�i 1.500 minuta za razgovor 1.500 SMS poruka.
Poziv broja u bilo kojoj mre�i u Srbiji, kako je istakao �perl, ko�ta dva dinara po minutu, bez poreza na dodatu vrednost.
Vip mobajl ima nacionalni roming i pokrva celu Srbiju. Deo je austrijskog Mobilkoma koji ima vi�e od 10 miliona korisnika u Austriji, Bugarskoj, Hrvatskoj, Sloveniji, Makedoniji i Lihten�tajnu, Belorusiji.
Licencu za mobilnu telefoniju u Srbiji austrijska telekomunikaciona grupa je platila 320 miliona i jedan evro.
blic



hulio_salinas

Au, ala su spustili cene!

Nadam se da æe i ostali (pre svih Telenor) spustiti cene. Pomozi, Bo¾e!

tarantulica

Videæemo kako æe da radi...
®elim da im sve savr¹eno funkcioni¹e, pa kad mi za godinu dana istekne ugovor sa Telekomom, da uzmem paket 3  :>

Jeca

E ja sam jos uvek pripejd Telenor i mnooooooooogo se dvoumim izmedju telekomovog mix paketa i vipovog.... Sve mi se cini da ovaj vip iako pruza vise minuta, poruka itd za istu cenu, nije jos "razradjen" i sad nemam pojma sta da radim?

Sta vi mislite?  :ball2:

Bred

i ja isto mislim, skoro mi oratk iz unutrasnjosti koji je bio u Bgu nedavno rece da VIP u Bgu katastrofa funkcionise u odnosu na unutrasnjost Srbije, da 10min mora da salje jednu poruku a izvestaji bas bas dugo kasne.
Ja za sada vip postpaid nikom ne bih preporucivao zato sto se obavezujete na 2 god ako uzimate telefon[mada kontam da vecina ljudi i uzime postpaid upravo zbog telefona] a oni i sa prepaidom kubure, mogu samo da zamislim kako ce biti sa postpaidom :face:

Jeca

E vidis, nisam ni znala da treba da se obavezes na 2 godine i za VIP... Ma sad cu definitivno da predjem na MTS, samo ne znam da li da uzimam telefon ili ne... Jel bez telefona, nemas ugovor na dve godine?  :hmm

tarantulica

Bez telefona ne potpisuje¹ ugovor na bilo koji period, mo¾e¹ da ga raskine¹ kad po¾eli¹...
Moj savet ti je da kupi¹ telefon nevezano za mts, jer æe ga mts dobro naplatiti...  :namcor
Kapiram da moraju da imaju profit, ali se postpaid manje isplati od prepaida sa ovakvim cenama...  :ball2: