Raskid - nekoliko puta

Started by Bred, 22-07-2006, 20:52:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Darker

untrue...
Menja¹ se samim tim ¹to deli¹ mi¹ljenje sa tom nekom osobom, razmenjuje¹ iskustva, upoznaje¹ ne¹to novo, prilagoðava¹ se...
To ¹to se ne menja su neke sitnice, mo¾da, ali one krupne stvari se menjaju... Uostalom, za godinu dana se promene sve æelije u organizmu, tako da se i fizièki menjate :wink:

josefina87

Quote from: Darker on 30-06-2007, 17:43:54
untrue...
Menja¹ se samim tim ¹to deli¹ mi¹ljenje sa tom nekom osobom, razmenjuje¹ iskustva, upoznaje¹ ne¹to novo, prilagoðava¹ se...
To ¹to se ne menja su neke sitnice, mo¾da, ali one krupne stvari se menjaju... Uostalom, za godinu dana se promene sve æelije u organizmu, tako da se i fizièki menjate :wink:
ne¹to ba¹ nisam sigurna koliko si u pravu!
zavisi od osobe do osobe,ali one glavne osobine i navike se retko menjaju!

AquArius

Quote from: Darker on 30-06-2007, 17:43:54
Uostalom, za godinu dana se promene sve æelije u organizmu, tako da se i fizièki menjate :wink:

za kosti recimo treba vise (desetina) godina,
ali nije to poenta.

poenta je da se treba menjati,
i krupno i sitno.

i da nikoga ne mozes promeniti,
vec da se taj neko
menja sam.

..

(a uz pomoc pogleda kroz necije oci .. recimo).

Darker

Upravo o tome prièam aqua, thanks :wink:

pig_am_am

khm khm... ako dodje do raskida i do pomirenja, to sto je dovelo do ovog prvog nece nestati. cuci u nekom od to dvoje i ceka da kaze BU

Darker

Pa neko se menja UZ nekoga, a ne kad se ODVOJI od nekog :K :K

jeca87

Ma kakvo crno mirenje! Jeste da je "posle svadje sve sladje", ali ja im dajem jos plafon mesec dana veze u kontinuitetu. Ma nista mi nije gluplje od tog raskidanja i mirenja na svake dve nedelje...

__Zmajche

Ma kakvo mirenje
To ne vredi....Ako je jednom puklo, puci ce opet i to mnooogo lakse nego prvi put (izuzeci su slucajevi neizmerne ljubavi,kao u ljubicima blablabla znate na sta mislim)
Ja se ne mirim sa bivsima, ostajem u kontaktu drugarski, ali se ne mirim....bar do sad nisam

Darker

E, a kontakt sa biv¹im, drugarski?
Mislite da je moguæ?

__Zmajche

Pazi...ovako
po meni u pocetku je to samo foliranje...
znas na foru ,,ma mis smo drugovi, ali cemo da koristimo svaku priliku da se prepucavamo pomalo i da nateramu drugu osobu da pokaze da joj je jos stalo do nas'' :djavo
To je samo na pocetku :)
Posle, znaci kad mozes da osetis da ti nije ni malo krivo (pa cak da ne proradi ni muska/zenska sujeta) kad ti kaze da ima drugog/drugu itd.... e tad mislim da je vec moguce
Sto da ne....
Probali smo,nije islo, ajde da se druzimo.....
Mada....uvek tu ostanu neke varnice :)

AquArius

Quote from: __Zmajche on 07-07-2007, 12:13:02
Posle, znaci kad mozes da osetis da ti nije ni malo krivo (pa cak da ne proradi ni muska/zenska sujeta) kad ti kaze da ima drugog/drugu itd.... e tad mislim da je vec moguce
Sto da ne....

Hm, od tog trenutka, jeste sve moguce,
mozda i pocetak novi ..

:happy:

ma,
sve je to individualno,
uz gomilu generalija
(da ne kazem genitalija)

:K

Pedja

Nema sanse,taj odnos posle raskida ne moze biti drugarski ,bar u mom slucaju.

ja npr tu devojku gledam nekako izmedju devojke i drugarice ali nikako jedno ili drugo.   :hmm

lycos

Quote from: __Zmajche on 07-07-2007, 12:13:02
Mada....uvek tu ostanu neke varnice :)
da da..uvek ostanu...:K

Sole

posle raskida tesko da nekoga mozes automatski da svrstas u druga/drugaricu... :hmm
bar kod mene od toga nema nista!
posebno ako mi je bar malo stalo do njega prethodno!
tu uvek ima necega, makar i samo "kombinacije", odnosno kako vi kazete varnice koje kod mene ne mogu da vode nijednom uzvisenom osecanju! :smekerica:
jedino moze da ti "postane" drug/drugarica ako ga ne vidjas cesto, ne zivite u istom gradu i slicno.
bar je kod mene ovako!
ali, najbitnije je razviti sopstveni mehanizam zaborava! meni uspevalo za sada!
;-)

__Zmajche

Quote from: Sole on 07-07-2007, 19:03:13
posle raskida tesko da nekoga mozes automatski da svrstas u druga/drugaricu... :hmm

To isto i ja kazem....nema to sanse da odmah pogledas tu osobu u oci i da o njoj razmisljas kao o drugu/drugarici,mada bismo to svi mi voleli
Posle nekog vremena izgubis i zalju za druzenjem.....jesam u pravu?