Fiziologija

Started by hulio_salinas, 18-10-2007, 13:56:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

Biæe organizovana dva popravna kolokvijuma pre januarsko-februarskog ispitnog roka. Ne znam taène datume odr¾avanja, ali uskoro æemo saznati.

Phenomenon

Danas sam pokusao da dodjem na kolokvijum iz fiziologije, ali je bila tolika guzva i zastoj u saobracaju, da cak ni taxija slobodnih nije imalo, a o prevozu da ni ne govorim. Tako da nisam uspeo da dodjem. Ako neko sazna kada je popravni neka napise. Hvala unapred! :cvet

jelicka

#107
[off]nista `fenomenu` tako ti i treba kad ne znas da koristis prednosti aviona, kamiona, jahti i tome sl. Sledeci put (ako ga bude bilo) angazuj koleginicu jovanu mozda ce ti ona pomoci  [/off]:source: [off]pozz[/off]

meril strip

Ljudi jel' znate kad ima dodatnih termina za polaganje praktiènog?

anoula

A jel se zna kog datuma je popravni iz fiziologije??? :ohwell:

nasty girl

po peti put ne zna se....kada budemo znali bice objaljeno na forumu...

hulio_salinas

Popravni kolokvijum iz Fiziologije je u petak, 21.12.2007. godine.

Raspored polaganja po terminima mo¾ete pronaæi na oglasnoj tabli Instituta.


Ostalo je tridesetak ljudi koji nisu polo¾ili. Zato je stavljen ovaj termin (dan pre Farmaceutske hemije I), da bi sledeæa nedelja ostala prazna za Imunologiju. Posle tog termina, dogovoriæemo se za naredni termin u januaru.

lady marmelade

Hvala puno na obave¹tenju!Pogledaæemo!Samo ¹to mislim da su tog dana ve¾be iz biohemije tako da to treba proveriti i regulisati!

hulio_salinas

Ako se nekome poklapaju ve¾be, mo¾e da tra¾i da ve¾be odradi u drugom terminu. To ne bi trebalo da bude problem.

Phenomenon

Termini su u 9:30, 10:30 i 11:30.

hulio_salinas

Nemamo oslobaðajuæi kolokvijum

Danas sam bio do Instituta i rekli su mi da ne mogu da organizuju kolokvijum, jer trenutno imaju ogroman broj studenata (oko 800) i da njih èetvoro ne mogu da se izbore sa tolikom gu¾vom.

Takoðe, veæ je napravljen (kako sam razumeo) test za januarski rok, pa ne znaju kako da ga podele na dva.

Tako da nema ni¹ta ni od ovog kolokvijuma, na¾alost. Kasno smo se setili da reagujemo.

Pedja

Која све предавања требају за испит? :wave:

josefina87

ja mislim da su krv i voda poslednje.. :hmm
ispravite me!i mene zanima! :>

floret

мислим да је последње срце

anita

Koliko ja znam za, prvi deo ispita obuhvata nervni i kardiovaskularni sistem!!!Ako neko cuje drugacije, neka javi!!! :wink: