Fiziologija

Started by hulio_salinas, 18-10-2007, 13:56:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pedja

Па да,нервни и васкуларни таман да постанем доктор  :ball2:

bibi

A koliko ja znam prvi deo obuhvata nervni,kardiovaskularni i respiratorni sistem  :hm...

hominis nocturna

Ja sam cuo da nam za ispit u januaru treba nervni, kardio-vaskularni, krvni i respiratorni sistem, sto ima logike jer smo ove sisteme radili na vezbama...

anita

Ali u skripti je respiratorni sistem u sledecem semestru prvo predavanje!!!MIslim da radimo po starom programu!!! :pst

anita

Ma neka bude i respiratorni, bice samo jos dodatnih dvanaest stranica!!! a005 Navikli smo...  SRECNO!!! :help:

lycos

dobro, svako misli da treba nesto. a zna li neko provereno sta treba  :hmm

Pedja

Вадевер,реагуј  :nonono:  :>

bibi

Treba nervni,kardio-vaskularni i respiratorni sistem provereno...sve smo to radili na vezbama i secam se da je to Dijana jos na pocetku rekla... :cvet

Phenomenon

Ја сам мислио да за први део требају она предавања I, a за други семестар да требају предавања II.

chiligirl

#129
Respiratorni je izbacen!!
Imamo samo nervni i kardio-vaskularni

josefina87


hulio_salinas

Trenutno va¾i ovo ¹to je bibi napisala. 100%.

Meðutim, prof. Pleæa¹ je napravila neki novi plan, koji æu ja sutra pogledati. Ne¹to je promenjeno. Ne znam taèno kakva je promena, samo znam da je cela Fiziologija podeljena na 3 dela. Sutra æu videti ¹ta i kako, pa æu vas obavestiti kakva je promena i da li va¾i.

:cvet

hulio_salinas

Promena naèina polaganja ispita iz Fiziologije

Zavr¹ni ispit se deli u 3 oslobaðajuæa dela, svaki deo po 20 teorijskih pitanja:
I deo - Nervni sistem, kardiovaskularni sistem - pola¾e se u januarsko-februarskom ispitnom roku (12.02.2008.)
II deo - Respiratorni sistem, digestivni sistem i neke manje oblasti - pola¾e se u slobodnoj nedelji u sledeæem semestru (verovatno druga ili treæa nedelja aprila)
III deo - Urinarni sistem, nele manje oblasti i endokrini sistem - pola¾e se u junskom ispitnom roku.



Ovo je prihvaæeno pod sledeæim uslovima:
1. oslobaðajuæi delovi ispita pojedinaèno se mogu polagati samo jedanput;
2. ako student ne polo¾i I deo, nema pravo da izlazi na II deo ispita, veæ æe ispit u celini polagati od juna;
3. student koji polo¾i I deo, ali ne polo¾i II deo ispita, u junu ima pravo da pola¾e II+III deo, ali I deo bi se priznavao samo do kraja aktuelne ¹kolske godine, zakljuèno sa oktobarskim ispitnim rokom.



Ocenjivanje:

Predispitne obeveze: 30 poena
Predavanja: 3
Praktièna nastava: 6-14
Semestralni kolokvijum (2): 7-13 bodova

Zavr¹ni ispit: 70 poena
I deo: 13-24 poena
II deo: 12-23 poena
III deo: 12-23 poena

bibi

Super...bas mi se svidja kako je podeljeno... :~

Bojana 153

Moze li da se precizira samo sta znaci "20 teorijskih pitanja"?
Da li su to pitanja na fazon testa kakva su bila ranijih godina
(kao na biologiji) ili nesto drugo?
Ovo je ok skroz. Onako "bolonjski"..  :K