Krizni periodi i sex

Started by Bred, 23-07-2006, 00:49:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

besno pile

e,katarina,moracu da se slozim sa tobom.Posle svadje meni treba vremena da se iskuliram......o sexu tada ni ne razmisljam :ohwell:

Darker

Ta gorèina mo¾e da se ispravi drugaèijom ishranom :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

katarina

Ma kupi on meni i cokoladu....

Coolgemini

Hehe....Pa se umazete onako slatko svuda redom,prosto da bi bilo ukusno,a?? :> :>... :~

katarina

:)pa sad... slag je bolji:)

Coolgemini

Naravno...kakva je to cokolada bez slaga??A o kafi da ne govorim... :>... :loptica

sandric

Sex posle svadje...ma nikako :/ To bi znacilo da priznajem da sam ja kriva za svadju i da trazim da se iskupim za sav stres koji sam mu nanela :twisted:

rade


katarina

Quote from: sandric on 17-08-2006, 09:01:40
Sex posle svadje...ma nikako :/ To bi znacilo da priznajem da sam ja kriva za svadju i da trazim da se iskupim za sav stres koji sam mu nanela :twisted:

Pa tako bih razmisljala samo kad bih bila sa neprijateljem u vezi! Veza nije sud, kako je mnogi dozivljavaju...  :][
Sve dok je svadja konstruktivne prirode, dobro je :Lj

katarina

Quote from: Coolgemini on 17-08-2006, 08:59:02
Naravno...kakva je to cokolada bez slaga??A o kafi da ne govorim... :>... :loptica

Topli ness, po mogucstvu...

Al-Jasmina

... Hmm, sex je sex...svadja je svadja..ali nakon sexa svaka je svadja sladja... :>
Jao, bre.... ide obrnuto! :confused:

katarina

E Jasmina, sve si pobrkala... Sve u svemu sex je zdrav, zato ga treba imati stoooo vise

Al-Jasmina

#42
Mislim da je izjava "*ebi se"
sve vise dobronamerni zdravstveni savet a sve manje psovka  :confused:  :happy:
ima .. "nezdravih" ljudi okolo :>

rade

Slazem se sa tobom macko  :~

vladimir

Quote from: Jasmina on 19-08-2006, 18:28:32
Mislim da je izjava "*ebi se"
sve vise dobronamerni zdravstveni savet a sve manje psovka  :confused:  :happy:
ima .. "nezdravih" ljudi okolo :>

Hahahahaha!!! :lol:
Cinjenica, nema sta!