©varceneger ''prso''

Started by mikele, 20-10-2007, 00:36:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

mikele

©varceneger u ¹kolama zabranio reèi tata i mama
Izvor:24 sata

Mnogi roditelji biæe prisiljeni da povuku svoju decu iz javnih ¹kola, koje su postale centri seksualne indoktrinacije...
Kalifornijski guverner Arnold ©varceneger je zabranio u javnim ¹kolama u ovoj amerièkoj dr¾avi reèi „mama”, „tata”, „mu¾” i „supruga”. Te reèi biæe zabranjene zato ¹to „vreðaju oseæaje dece iz gej brakova”.

TERMINATOR - ©varceneger je potpisao predlog zakona pod brojem SB 777, kojim se predviða da se u svim javnim ¹kolama u Kaliforniji transeksualnost, biseksualnost i homoseksualnost predstavljaju pozitivno. Zakon bi trebalo da stupi na snagu 1. januara 2008. godine. Takva odluka pokrenula je, sasvim oèekivano, lavinu reagovanja ¹irom SAD.
- Ovom odlukom ©varceneger je poruèio roditeljima da su njihove vrednosti neva¾ne. Mnogi roditelji biæe prisiljeni da povuku svoju decu iz javnih ¹kola, koje su postale centri seksualne indoktrinacije - upozorila je Karen Ingland, direktorka instituta „Kepital risors", i dodala kako je „¹okirana napadom guvernera na tradicionalne porodiène vrednosti u Kaliforniji".
Rendi Tomason, najveæi kritièar ovih predloga i predsednik Kampanje za decu i porodice, rekao je kako to znaèi da æe deca veæ s pet godina biti mentalno zlostavljana u ¹kolskim uèionicama.
- Neka se stidi ©varceneger i demokratski politièari (©varceneger je republikanac) koji su uèinili da kalifornijske ¹kole postanu centri za biseksualnu i transeksualnu indoktrinaciju - dodao je je Tomason.
Tomason je na svom sajtu objavio primer kako bi u buduænosti mogao da izgleda èas u kalifornijskim javnim ¹kolama: „Molim vas, vratite se na poglavlje 10: Slavne lezbijke, homoseksualci i biseksualci. Istorija nam govori da su veliki Amerikanci Volt Vitman i Abraham Linkoln bili homoseksualci i da je nekada¹nja prva dama Amerike Eleonora Ruzvelt bila lezbijka. Izgleda da su èak i istaknute biblijske liènosti kralj David i apostol Pavle bili homoseksualci."

Ru¾an Bosanac

Na zalost, pogledajte situaciju u Srbiji, koliko ljudi tvrdi da su homoseksualci zdravi. Navodno Ako Svetska Zdravstvena Federacija odluci nesto, onda je to zaista tako.... smesno...ko da ljudi ne mogu da izlobiraju i svetsku zdravstvenu federaciju i tamo izglasaju sta zele!

Adonis_Vernalis

Lepo sam ja rekao da i Schwartziju i Norisu treba poslati onu Poljakinju, da ih nalema.

AquArius

A ako dete ima dve mame ili dve tate, hoce li mu i tad biti zabranjeno da izgovara te "grozne reci diskriminacije" prema gej, bi, tri i ¹es' populaciji?

Gadi mi se ova vrsta popularizacije. Smisljena i lobirana, parama potkovana. Fuj.

Al-Jasmina

Pa majku mu, sta dete da kaze
mama ga je rodila- iako su ga tate usvojile...
:wall:
Svarci bi da uletimo u Matrix i da cestitamo epruvetama 8 mart?  :> Svasta!

Mora da mu je bas presusio novcani izvor...
potezi ocajnika!

pig_am_am

pogledaj ti to... sad ugrozavaju nas ti homoseksualci!

... agrrrrrrrr!

mislim ljudska glupost je teza od bolesti.

Wlada

Па нормално да је постао гувернер Калифорније кад је цео Сан Франциско гласао за њега...
Брука! Не дао Бог да то доживим у нашој земљи!

dirigent

Nema veze sto su zakonom zabranjene reci mama i tata , jos uvek moze da se kaze k.... p.... g.... s...    :djavo  .

    Ludak stoprocentni , ne znam sta bih rekao...

Masha

#8
Ja, zaista, nemam nista protiv homoseksualaca, ne zazirem od njih, ne mislim da su opasni po ljude i tome slicno. Sta i sa kim neko radi u svojoj kuci, iza 4 zida, mene ne zanima. Ali, jesam protiv toga da usvajaju decu. No, to nije tema ovde, tema je Svarceneger. Meni je potpuno besmisleno i nebulozno ovo sto je izrekao. Decu prave muskarac i zena i oni su tom detetu mama i tata. I to dete koje su usvojila dva muskrac imaju mamu i tatu. Svarci je prilicno kontradiktoran. To kazem iz sledeceg razloga - jedina drzava u Americi koja priznaje gej brakove je Massachusetts, s druge strane, recimo, Vermont, Connecticut, i ne secam se da li ima jos neka drzava, omogucavaju tzv. civil union ili civilne odn. gradjanske zajednice, dok, pomenuta, California kao i Maine i opet se ne secam da li su to sve drzave, omogucavaju tzv. domestic partnership odn. domaca partnerstva dok ima i onih koje imaju samo zakon o beneficijama u zajednici osoba istog pola. Priznati gej brakovi imaju sva prava kao i brakovi izmedju osoba razlicitog pola, gradjanske zajednice i domaca partnerstva su zakonski priznata, dakle, u slucaju smrti jednog ucestvuju u podeli nasledstva, manji su im porezi i takse jer su u zajednici i tome slicno, i oni mogu da imaju dete ukoliko jedan od njih ima biolosko dete, znaci ne mogu da ga usvoje, dok u drzavama koje imaju zakon o beneficijama, osobe istog pola ne mogu da vaspitavaju decu cak iako neko od njih ima bilosko dete, vec samo podlezu ovim manjim porezima i taksama jer su u zajednici. Samo u drzavama u kojima su gej zakoni priznati osobe mogu da se vencaju kao i svi ostali, u ovim drugim osobe se ne vencavaju vec potpisuju neki dokument kojim dokazuju da zive zajedno. Dakle, to je slucaj i u Kalifoniji. Ipak, pre nekih 2 godine ljudi su se tamo vencavali  i dobijali vencane listove, a onda je zabranjeno to izdavanje i ponisten je svaki sklopljen brak. Posto se digla velika bura, senat pomenute drzave je doneo zakon o priznavanju gej brakova, ali je Svarceneger tada ponistio tu odluku jer, po njegovom, ubedjenju, o tome su trebali da se izglase stanovnici drzave ili sud. Samo me zanima da li je iste pitao sada kada je doneo ovu, po meni, potpunu, nebulozu.

tarantulica

Quote from: pig_am_am on 20-10-2007, 12:56:26
pogledaj ti to... sad ugrozavaju nas ti homoseksualci!

... agrrrrrrrr!

mislim ljudska glupost je teza od bolesti.


Sla¾em se...
Nemam ni¹ta protiv homosexulaca (i apsolutno ni¹ta za)...
Ali kad krenu da paradiraju svojim naèinom ¾ivota i tra¾e veæa prava nego ¹to ih iko ima, doðe mi da  :box

AquArius

@Masha
Vrlo interesantne informacije.
Izmedju ostalog ovo znaci da se sad Svarci pere za to sto je onomad ponistio odluku senata.
Svarciju je udario u glavu film u kom je trudan  :>

Al-Jasmina

 :> :> :> Aqua  :)):

Meni se cini da je Arni u klimaxu  :)):
E sad, muskom ili zenskom- ne znam,
ali ako zeli u Belu Kuci,
morace da izazove nekakvu revoluciju pa da ga brojne "potlacene" i ugrozene populacije vide kao svog "spasioca"
(dakle oni koji su realno i nerealno ugrozeni zakonom u USA)
u suprotnom, imace protiv sebe vecito bar 2 realno nadmocnija kandidata  :hm

Wlada

Да Шварци у улози председника САД... Као у филму Тхе Симпсон'с

pig_am_am

ma shvarciju se nesto zestoko odshrafilo...

Bred

necemo o homosexualcima u ovoj temi jer ta tema vec postoji :!: