Jeste li aktivni?

Started by Ru¾an Bosanac, 21-10-2007, 13:11:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Darker

Pa i uèenje je aktivnost :wink:

katarina

#16
Smrdo, kad sam rekla 'zacarani krug' mislila sam na to da mi je to za moju prirodu bio isuvise pasivan zivot. E a posle sam krenula na ples, engleski, ponekad plivanje, aerobici i cuda razna

Nek me neko spoji sa gornjom porukom otisla mi pre vremena.
Inace ne volim ustaljenost i uvek sam pre za aktivan odmor nego za neko blejanje.

Smrda

aaaaaaa......
sad kapiram...kull...slazem se...
mislim da su obaveze,tj raznovrstnost istih zakon...
jesici,ples,sport,hobi...sta kome se svidja..

cvjetic

sad trenutno nisam ni priblizno onako kako znam i kako zelim...
i osjecam se odvratno zbog toga... :namcor

jecapereca

I ja sam u poslednje vreme slabo aktivna i to me gusi i padam u neki bedak..
Nikako da se izvucem iz toga, a i ovaj fax se oduzio..
I vreme me ubija, shiznucu...

cvjetic

meni pricas o oduzivanju faksa! izgubila sam samopouzdanje,nemam vise povjerenja u sebe,i sve vise upadam u tu zamku, ne mogu da se vratim u masinu!

*

I ja sam prosla tu fazu, ali, videces, vratices se nazad, samo se potrudi da nadjes onu staru sebe duboko unutra... Jeste tesko, ja se nisam vratila na ono sto sam nekad bila, ali polako, korak po korak :box :box

lane

Јао, па кад је овакво време, једино ми се спава!
Како онда да будем активна?  :roll:

Али, у суштини, никад нисам активна онолико колико желим, јако често мислим да бих могла боље да искористим време...
Нарочито у ово доба године...  :namcor

pig_am_am

ako neko hoce da ga razdrmam,moze slobodno sa mnom na neki trening,sta god odabere. po zelji. sad ce da pocne sezona klizanja (ja to ne znam,pa obecavam dobar provod).

mozemo stvarno da se skupimo svi pa da idemo na klizanje?

...ako uspemo da uskladimo sa faksom... jbt,uze nam dusu ovaj fakultet...

AquArius

bravo pigi care,
samo tako, aktiviraj i ovu temu  :>

hajde da vidim,
kojom akticnoscu, iz neaktivnosti izaci ..
o tome da pricamo,
oblake da teramo!

:cvet


Al-Jasmina

 :Bog Pigi,
bez trcanja sam pola coveka,
bez nekog vezbanja sam pola zene,
bez nekog plesanja-makar za svoju dusu uz omiljenu pesmu sam pola svoje licnosti!

:happy:

katarina

Jass  :Bog
ko da sam ja to napisala!

AL-Samlud

Tako je ...bez aktivnosti smo nista tako da samo povrdjujem ono sto je Ruzan Bosanac napisao

Smrda

inaktivisala nam se tema...hmmm..epidemija? :hmm

katarina

Evo ja cu da je malo pokrenem! Ajde da vidimo sta znaci biti aktivan a da to ne ukljucuje trosenje nekog velikog novca? Da li su "aktivnosti" samo aerobici, kursevi plesova, jezika... Jel vam pada nesto na pamet? Da li biti akrivan za vas znaci biti deo ovog grada, njegove kulture, desavanja, raznih manifestacija, volontiranja?