Niko me ne muva!

Started by Bred, 23-07-2006, 01:06:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Spremate se za izlazak. Izdepilirane ste, uradile ste pedikir i manikir, kosa vam je u savr¹enom izdanju, maksimalno ste se "skockale", stavile svoj najlep¹i parfem (niste preterale s kolièinom), pogledale ste se u ogledalo i zakljuèile da dobro izgledate. Mo¾da i niste supermodel, ali svejedno dobro izgledate - dovoljno dobro, recimo, da se na ulici momci osvræu za vama.

Tako "skockane" idete u klub, u diskoteku, na splav... Pazite kako se kreæete - znate da vas gledaju, pa se trudite da sve vreme izgledate savr¹eno. Ako se pogled nekog mu¹karca du¾e zadr¾i na vama, a dopada vam se kako on izgleda, ohrabrujuæe mu se osmehnete. Meðutim, ni¹ta. Niko vam ne prilazi, niko vas ne "muva". Gledaju vas, to da, ali eventualno se desi da vam priðe "tatin sinèiæ", koji se hvali oèevim prihodima i d¾ipom koji mu je tatica kupio, ili, jo¹ gore, priðe vam novopeèeni "biznismen". Ukratko, prilaze vam oni koji ¾ele "sponzoru¹u", a vi to niste, pa ih redovno odbijate. A neki normalan momak da vam priðe? Kao da takvih nema ili bar nemaju nameru da vam priðu.

Zvuèi vam poznato? To je problem nemalog broja slobodnih devojaka i ¾ena danas. Poslu¹aju gomilu saveta iz èasopisa i magazina o tome kako da se "skockaju", potrude se da izgledaju onoliko neodoljivo koliko im je to moguæe i - ni¹ta. Bar ni¹ta ¹to bi one ¾elele da im se desi. U èemu je stvar?

Problem mo¾e da bude u tome ¹to izgledate previ¹e "skockano", previ¹e savr¹eno. Uz rastuæi broj "sponzoru¹a" takav izgled danas se èesto tumaèi u stilu "mo¾e¹ da me gleda¹, ali ako nema¹ bar 200 evra u d¾epu (za poèetak), ne zanima¹ me".

Meðutim, vi niste takvi! Vama stvarno nije bitno da vam priðe nekakav bogata¹, ¾elite samo normalnog momka uz koga æe vam biti lepo! To je super, ali kada "normalni momci" vide savr¹eno sreðenu devojku, èesto pomisle: "Ma, nema ¹anse da se takva zainteresuje za mene, njoj treba neki lovator, a ja jedva ako imam 1.000 dinara u d¾epu". Sme¹no je ¹to tako ne¹to pomisle? Mo¾da, ali koliko ih je puta zbog nedostatka novca veæ odbila super "skockana" devojka dok su se jo¹ usuðivali da im priðu?

Dobro, ¹ta uèiniti? Probajte da poka¾ete da niste "sponzoru¹a". Izaðite u malo opu¹tenijoj varijanti i ne obraæajte pa¾nju na to ¹to su devojke oko vas upicanjene. Ne mislimo da treba da izaðete u staroj ofucanoj trenerci, ali ne morate izgledati ni kao da ste se spremile za odlazak na dodelu Oskara. Malo le¾ernija garderoba, malo le¾erniji stav (recimo, ako vas zasvrbi nos, ne oklevajte da se poèe¹ete) i trebalo bi da momci oko vas ukapiraju da niste jedna od "onih". Valjda æe onda neko imati hrabrosti da vam priðe - ili, na kraju krajeva, ako vidite nekoga ko vam se ba¹ dopada, priðite vi njemu.

Ksenija

ma u kakvom izdanju bila,uvek mi je glupo kada mi bilo gde pridje iz neba pa u rebra neki useprtljan lik kome sijaju oci i iza kog vidis gomilu drugara koji ga podrzavaju kao ..hahaha to mi je toliko glupo da ja i molim boga da mi se tako nesto ne desava...vise volim da se sa nekim upoznam kroz neko drustvo i preko nekog,kroz opusten razgovor i pricu...
i nikad ne izlazim sa stavom da zelim neko da mi pridje,izlazim sa drustvom da se provedem i zezam..nemam taj cilja kada bilo gde izlazim...ne kazem da su sve zene takve...100 ljudi 100 cudi...  :wink:

katarina

Ma ja sam ubedjena da muskarci polako gube naviku da prilaze....Kao zene postaju samostalnije, a oni manji od makovog zrna! Ima ih do duse onih sto traze kr.s varijante, ti prilaze dok ne nadju.... A ovi sa ozbiljnijim namerama...slabo.

shmizla

ja se slazem sa katarinom...danas su momci navikli i ocekuju da devojke maltene urade sve... ko da ce mu kruna pasti sa glave ako napravi prvi korak...

Bred

O to je tacno, danas devojke preuzimaju inicijativu I  na tom polju :>

zoe

A san vecine zena (tj moj san) je da budem ulovljena! I jesam od onih sto me gledaju ali mi ne prilaze, ali ni ja ne mogu da pridjem. To je mozda i strah, mozda sujeta, ali u svakom slucaju zelja da budem zena! Osvojena, ulovljena! Zelja da budem slabija, da budem ona kojoj je potrebna zastita! aaaaaaaaaa

yeca

Quote from: Ksenija on 23-07-2006, 17:40:22
100 ljudi 100 cudi...

100 ¾ena - 200 nono3  :>   :>   :>

Quote from: shmizla on 25-07-2006, 10:50:59
danas su momci navikli i ocekuju da devojke maltene urade sve... ko da ce mu kruna pasti sa glave ako napravi prvi korak...

To je taèno, kao ¹to Bred ka¾e - navikli su da ih silne sponzoru¹e odbijaju pa iz toga logièno sledi pad samopouzdanja...

Quote from: zoe on 26-07-2006, 13:48:13
A san vecine zena (tj moj san) je da budem ulovljena! I jesam od onih sto me gledaju ali mi ne prilaze, ali ni ja ne mogu da pridjem. To je mozda i strah, mozda sujeta, ali u svakom slucaju zelja da budem zena! Osvojena, ulovljena! Zelja da budem slabija, da budem ona kojoj je potrebna zastita! aaaaaaaaaa

Ali isto tako ne smemo da budemo lenje - moramo da pikiramo lika i da razvijamo strategiju.. Ne mislim da treba da zaskaèemo onog koji nam se svidja niti da ga smaramo, ali mali signali, pa malo veæi, a on æe primetiti i krenuti u ofanzivu ako mu je stalo, ako nije ondak...
Ne mislim da devojke treba da budu èekalice...

katarina

Pa normalno da neces da budes Ledena Kraljica, al meni musko mora biti MUSKO BRE!

Zoe, slazem se sa tobom... Zensko treba da bude sve to sto si i ti navela, samo si zaboravila jednu bitnu stavku: zensko mora da zna i kako da taktizira u vezi! To je kljuc uspesne veze! Tako na kraju uvek dobijes ono sto zelis!: :Lj , :cvet....ili nesto trece....

stef

 Ne slazem se bas da danasnji muskarci cekaju da devojka ucini prvi korak. Jeste da je ta pojava sve cesca kako raste emancipacija zena, ali daleko je od toga da vise ne startujemo.Mislim da vise nije bitno ko kome prilazi. Ali ako devojka hoce da bude ulovljena, mora da posalje neki znak!!!! Nista ne pada sa neba.U pravu je yeca.

Coolgemini

Muskarci vise prilaze i to je cinjenica...mada to je potpuno nebitno ako postoji uzajamni flert i signalna komunkacija...ono sto me jako nervira jeste zenska maska kada te navlaci signalima,a na kraju sutne.....taj zenski postupak mi nije jasan i ne volim ga :box

willie the scot

...meni se urezao u secanje jedan moment iz srednje skole kada smo radili tagore-a...neko je citao i onda je jedna drugarica rekla onako poluglasno da je svi cuju:"jesu li muskarci stvarno ovakve picke?"...a mi smo se pogledali i u (polu)sali rekli -"jesmo."...ziva istina,...mozes da nas bijes ko magarce,ne bojimo se smrti,ali smo pred zenama bespomocni...

zoe

Super sto priznajes ali mislim da to nikoga ne raduje! Pa mogli bi momci nesto da porade po tom pitanju! .grins.
A ne da se na jos jedan nacin poistovecuju sa zenama (samo aludiram na izraz koji si upotrebio, willie) :wink:

willie the scot

ovo sam rekao da znate na cemu ste,ali i dalje mislim da muskarac treba da ucini prvi korak...nikad ne bih bio sa devojkom koja mi se direktno nabacuje...jednom me je u srednjoj skoli drugarica iz razreda sa kojoj sam bio "na cao" zvala na sex kod nje kuci.prvo sto mi je tada palo na pamet-"brate...koja fuksa...",naravno,drugo sto mi je palo na pamet:"ej,zasto ne odradim fuksu...",trece:"ok,idemo..."...tada je to bilo simpaticno...danas bih oduvao devojku koja bi mi se tako ponudila na tacni,nema niceg dosadnijeg od dostupne zene...to opet ne znaci da bih odbio liv tajler da mi se baci oko vrata...

zoe

Samo je pitanje da li bi ti se Liv bacila oko vrata?! :wink:

willie the scot