Niko me ne muva!

Started by Bred, 23-07-2006, 01:06:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

pexualis

Quote from: sandric on 27-07-2006, 19:41:50
Quote from: willie the scot on 27-07-2006, 18:54:10
nego...da proveris prvo da nije slucajno busna...ha,ha...
E stvarno je steta sto i devojke ne mogu da provere koliko je ``poslica `` odradio mladic....Ja mislim da  oni uvecaju brojku bar za 50% :K

Cuo sam od best ortakinja da devojke, nikada ne kazu broj muskaraca sa kojima su spavale, koji je veci od broja prstiju na jednoj ruci! Kad predju taj broj, onda ga dele sa 2, ili 3, pa umesto 6, kazu da im je decko 3.  Cool fora! A muskarci, barem vecina, vole da preuvelicavaju kad je broj devojaka sa kojima su spavali u pitanju...

Medjutim, dosta devojaka koje poznajem kazu da nikada ne bi mogle da budu u vezi sa deckom koji je recimo spavao sa njih 10 i vise od tog broja, jer to znaci da je taj neozbiljan, i da je relativno cesto menjao partnerke! I ovo je takodje zanimljiva fora, a vecina muskaraca misli da je pohvalno ako je broj partnerki veci...

katarina

Eh...da. Slazem se sa tobom 99%. Promenila bih samo to da muskarci najvise vole da cuju da su 2. po redu. zar ne?

cvjetic

to sto je on spavao sa 10 ili vise,moze jedino da utice na samopouzdanje...jer ako ti je stvarno neki prvi,drugi,treci,uvijek ces da se pitas koliko si dobra ili ne...pohvalno i jeste,a i nije...sve to zavisi od osobe do osobe...

i tacno je da najvise vole da budu drugi,jer je to mucenje oko gubljenja nevinosti zavrseno,a opet je samo jedan momak bio prije njega...

pexualis

Znate sta kazu, posle prvog svi su drugi! :) Tako da je davno proslo to vreme kada su momci bili optereceni time koji su po redu. Ili mozda jos ima takvih?  :T E sad, postoji jos jedna dobra izreka, s juga je Srbije i kaze: "Kad pregazis reku, i okrenes se iza sebe, ne vidis vise gde si bio zgazio." Dakle, broj i nije toliko bitan, sta je bilo bilo je, bitno je da je to zavrseno kad se ulazi u novu vezu. Mada, uvek je bolje da je devojka spavala bar sa nekolicinom momaka, jer ce onda znati da ceni to sto je nasla, a za to je ipak potrebno odredjeno iskustvo...

cvjetic

i bez mnogo iskustva moze da se cijeni...u principu,ako nema hemije,dzaba ti iskustvo...tako ja to gledam nekako....

pexualis

Naravno hemija je najbitnija! Zato sam i upisao ovaj fax, jer imamo puno hemije, a ja volim tu oblast, i na faxu, i u ljubavi... :)

Roben

Quote from: cvjetic on 04-04-2007, 16:47:37
i bez mnogo iskustva moze da se cijeni...u principu,ako nema hemije,dzaba ti iskustvo...tako ja to gledam nekako....
:smekerica: :smekerica: :smekerica: :smekerica: :smekerica:
ма искуство је чудо
посебно код жена

nikolay

he heeee

nema supe bez stare koke ! Zar ne?

Darker

#38
hmmmmmmm, zavisi KO TE MUVA(ipak je to tema, zar ne??:-D:-D)



fala Dare sto ih na temu vrati
 
:happy:

Al-Jasmina

Neki ljudi ne primete da ih muvaju :>

Shaft

Ma ljudi sve se primeti , samo R se pravi lud kada ga curice salecu !xaxaxa

Al-Jasmina

Ali R je ozenjen :116:

Elem...
ima ljudi koji ne racunaju muvanje
kad ih ne interesuje osoba koja ih muva...

Shaft

xaxaxaax ! Bilo kako bilo sve je to hemija , pogotovu kod nas na faxu !

Roben

Quote from: Shaft on 06-04-2007, 23:03:42
Ma ljudi sve se primeti , samo R se pravi lud kada ga curice salecu !xaxaxa
Шта ћу кад нисам паметан ко ти па да приметим :K :K :K
Најбоље да ме ти обавестиш кад то видиш :wink:

Shaft

Quote from: Roben on 07-04-2007, 14:47:03
Quote from: Shaft on 06-04-2007, 23:03:42
Ma ljudi sve se primeti , samo R se pravi lud kada ga curice salecu !xaxaxa
Шта ћу кад нисам паметан ко ти па да приметим :K :K :K
Најбоље да ме ти обавестиш кад то видиш :wink:
Jeste , najbolje i da uradim jos nesto umesto tebe ....!!!! xaxaxa