Niko me ne muva!

Started by Bred, 23-07-2006, 01:06:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

zoe

Je li ovo drcnost ili samopouzdanje?

sandric

U danasnje vreme mladici vrlo retko prilaze devojkama...Mogu celo vece da sede,da je smekaju ali da pridju to nikako....Naravno osmele se tek posle petog pica   :ziveli ali tada se obicno pridrzavaju za stolicu i reci su im nepovezane pa se posle cude sto ih je devojka odbila....I naravo odmah pocinju pricu kako su sve sponzoruse i kako ne zele da pruze priliku jednom prosecnom mladicu :K...Muka mi je vise od toga...mladici gde je hrabrost :hm

willie the scot

Quote from: zoe on 26-07-2006, 22:26:00
Je li ovo drcnost ili samopouzdanje?
nije nijedno ni drugo nego je sala na moj racun.

zoe

Hi hi, bas si ti neki duhovit momak! A ja se ponadala da je samopouzdanje... Buahahahaha...kad ono medjutim...

willie the scot

...drcnost je izgovoreno samopouzdanje...to je tvoja prethodna poruka...

zoe

Dakle ti ipak ne pravis drasticnu razliku izmedju ta dva pojma...never mind...svidja mi se konstrukcija
Quote from: willie the scot on 26-07-2006, 22:45:15
...drcnost je izgovoreno samopouzdanje...
Duhovito, nema sta! :wink:

willie the scot

drasticna razlika postoji jer kad ga izgovoris prestaje da postoji,kao tisina...nevermind(the bollocks...)...

zoe

Zato je divno pisati!

willie the scot


katarina

Quote from: sandric on 26-07-2006, 22:30:17
U danasnje vreme mladici vrlo retko prilaze devojkama...Mogu celo vece da sede,da je smekaju ali da pridju to nikako....Naravno osmele se tek posle petog pica   :ziveli ali tada se obicno pridrzavaju za stolicu i reci su im nepovezane pa se posle cude sto ih je devojka odbila....I naravo odmah pocinju pricu kako su sve sponzoruse i kako ne zele da pruze priliku jednom prosecnom mladicu :K...Muka mi je vise od toga...mladici gde je hrabrost :hm

eh, ostala u picu! Zato je najbolje upoznavati se "preko veze"! Tu provodadzija odradi pola posla.... Izgleda da je tako muskarcima udobnije:)

stef

 Pa i devojkama, imaju vise poverenja.

katarina

Tacno! A i muskarci znaju da li je ta devojka neka droca, jel prosla sito i reseto, ili je ipak neka od "ocuvanih"! Uh, za poverenje treba posebna tema!

willie the scot

nego...da proveris prvo da nije slucajno busna...ha,ha...

sandric

Quote from: willie the scot on 27-07-2006, 18:54:10
nego...da proveris prvo da nije slucajno busna...ha,ha...
E stvarno je steta sto i devojke ne mogu da provere koliko je ``poslica `` odradio mladic....Ja mislim da  oni uvecaju brojku bar za 50% :K

willie the scot

ovo "busna" mi je uslo pod kozu kada sam isao na svadbu tipu koga je riba ulovila na bebu...pa je neko odvalio da treba da proverimo da nije busna,da posle ne vracamo robu...ha,ha...