Mts tarifni dodaci

Started by Bred, 22-05-2007, 10:17:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

MTS tarifni dodaci-> http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=22441

sivanja i skidanja ¾eljenih sadr¾aja sa interneta po znatno ni¾im cenama. Pravo na kori¹æenje dodataka imaju korisnici BEL, profesionalnog i poslovnog tarifnog profila.

Odabirom ¾eljenih dodataka mo¾ete razgovarati sa nekim ko vam je drag sa 99% popusta za samo 125 dinara meseèno, slati 300 poruka za samo 210 dinara ili skidati 60 MB po ceni od 600 dinara.

Izaberite dodatke koji najvi¹e odgovaraju va¹im potrebama i navikama.

Izabrane postpaid dodatke mo¾ete aktivirati slanjem SMS poruke u odreðenom formatu na broj 7888 ili pozivanjem Korisnièkog servisa.  Na primer, ako ¾elite 120 SMS poruka, ukucajte SMS120 i po¹aljite na broj 7888. Ako ¾elite dodatnih 60 MB, ukucajte DATA60 i po¹aljite na broj 7888. A ako ¾elite 60 dodatnih minuta razgovora u okviru mt:s mre¾e, ukucajte MIN60 i po¹aljite na broj 7888.

   SMS poruke
   
Po¹alji SMSxx na 7888
Meseèna kolièina    Cena u dinarima
   
60                      60
   
120                     90
300                     210
600                      330

   WAP/Internet
   
Po¹alji DATAxx na 7888
Meseèna kolièina           Cena u dinarima
12 MB                          150
30 MB                         330
60 MB                           600
120 MB                        990

   mt:s najdra¾i broj
   
Po¹alji MOJBROJ_06xxxxxxxx na 7888
Pozivanje jednog mt:s broja sa 99% popusta
cena 125 dinara

   Pozivi u mt:s mre¾i
   
Po¹alji MINxx na 7888
Meseèna kolièina     Cena u dinarima
30 min.                   75
60 min.                    120
120 min.                  210
*Napomena: Sve cene su prikazane bez PDV.-a.

Kada jednom aktivirate dodatak, on automatski va¾i za svaki mesec, sve do trenutka kada odluèite da ga deaktivirate. Ukoliko ste u toku jednog meseca aktivirali vi¹e dodataka, sledeæeg meseca æe automatski biti aktiviran samo poslednji izabrani dodatak.

Deaktivaciju usluge mo¾ete obaviti slanjem SMS poruke na 7888, i to u sledeæem formatu:

    * za deaktivaciju usluge "SMS poruke", tekst poruke je: SMS_STOP,
    * za deaktivaciju usluge "WAP/Internet", tekst poruke je: DATA_STOP,
    * za deaktivaciju usluge "Pozivi u mt:s mre¾i", tekst poruke je: MIN_STOP, a
    * za deaktivaciju usluge "mt:s najdra¾i broj", tekst poruke je: MOJBROJ_STOP.

Mo¾ete uzeti sve dodatke, a jedan isti dodatak mo¾ete koristiti najvi¹e tri puta u toku meseca.

Obogatite i Vi tarifni profil superpovoljnim dodacima!

tarantulica

Da li sam dobro shvatila?

Ukucam omiljeni  broj ( :Lj) i pricham ceo mesec koliko hocu za 125 din + PDV?  :hmm

Bred

Ne znam da li ste znali ali koliko cete sms poruka, minuta i podataka dobiti po povoljnijim cenam zavisi od dana u mesecu kada aktivirate tarifni dodatak.
Npr od 1-10. u mesecu ako aktivirate neki tarifni dodataka dobijate ceo "iznos" dodatka, od 11-21.-2/3 dodatka a od 21-31. u mesecu -1/3 dodatka.
Primer: ako danas, 22.10. aktivirate sms120 dodatak dobicete 40 poruka po ceni od 30 din bez pdva, tako rkeose na 789.  :wink:

Ivana_89

Quote from: tarantulica on 23-05-2007, 06:29:41
Da li sam dobro shvatila?

Ukucam omiljeni  broj ( :Lj) i pricham ceo mesec koliko hocu za 125 din + PDV?  :hmm

ne, oni ti prvo skinu tih 125 din i onda je valjda svaki poziv dinar, ako se ne varam, ja sam to koristila. Mo¾e¹ da prièa¹ sat vremena, a nakon toga veza se prekida i onda opet zove¹, ako je potrebno  :)):

nasty girl

nevaras se....skinu ti 125 i posle je svaki poziv dinar....