Analiticka hemija II

Started by lycos, 23-10-2007, 13:35:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pedja

Сутра мора да се дође да би се видело шта фали,а до следеће недеље би то чега нема требало да се купи.

Phenomenon

Хоће ли бити исти фазон као на органској, да уплатимо паре на жиро рачун или морамо да купујемо?

jodza

mislim da moramo sami da kupujemo.... :namcor

Bred

Da, sami kupujete, tako je bar bilo.

lycos

Ja nisam otisao, niti cu. Uzecu samo ono sto sam ja slomio.

hulio_salinas

Ispit iz Analitièke hemije II je odlo¾en za subotu 16.02. u 14h.
15.02. je neradan dan (Sretenje), pa smo pomerili za jedan dan. Ne mo¾e se odlo¾iti za 17., jer 18.02. poèinje IV semestar, a prijave se moraju vratiti u slu¾bu. Mada i ovo je velika usluga.

ares

Sto se tice tog posudja, ja razumem da ljudi nemaju novca da plate to sto su polomili, pa zato verovatno nece da priznaju! Ne mozemo nerviranjem nista da postignemo, nase je da pre nego sto pocnemo proverimo svo posudje i prijavimo eventualnu stetu! Posto to niko ne radi jer oduzima vremena, onda nije logicno da se nerviramo oko placanja posudja koje nismo polomili! Iako znam da nisam kriv moram da platim to jer nisam pregledao posudje pre nego sto sam pocinjao vezbu, niti sam prijavio bilo sta tehnicaru,znam da je to nepravda, ali mozda taj neko stvarno nema novca da plati to posudje pa se zato ne javlja, a lomljenje moze svakom da se desi, nije taj neko sigurno namerno polomio to! Tako je to sa zakonske strane, ne mozes da dokazes svoju nevinost nikako niti mozes nekog da okrivis! Jeste glupo ali tako je  :roll: :wink:

lycos

Super sto je odlozen ispit  :pljes:
A za posudje, sta je tu je-sta si polomio kupis. Sto bih tudje greske placao iz sopstvenog dzepa.

lane

Ја сам туђе грешке (и то не баш мале) платила из свог чепа (а ништа нисам сломила), као и многи други...  :roll:
Али шта да се ради, неки су сналажљиви, неки не... :roll:

Pedja

Мислиш неки краду неки не  :>
Шта да се ради ко не плати на мосту,плати на ћуприји.  :batina

ares

Da koga budem uhvatio sledeci put da krade platice bogami lepo na cupriji, a ja znam kako cu ga uhvatim, samo sad nisam imao motiv! Tesko onom ko mi ukrade nesto sledeci put! :batina :djavo puc puc puc puc

hulio_salinas

Dobro, ajde sada dosta sa tim. Smorili ste.

Ima¹ ljude koji su ne¹to slomili, to rekli svojim kolegama sa radnog mesta i kupili ono ¹to nedostaje (ja sam slomio normalan sud i kupio ga). Ima¹ ljude koji slome i neæe da prijave i to je njihov problem. A ima¹ i situacije u kojima neko krade sa tuðeg radnog mesta.

Ako hoæete da budete zadovoljni 100%, kupite svoje posuðe i donosite ga. Tako niko nikada neæe moæi da vas o¹teti.

Po¹to to neæete uraditi, æutite i pazite na svoje. Po¹to ne pazite dovoljno, plaæajte. Ka vas ¹i¹a!

I ajde dosta sada.

P.S. Ako ne platite, nema potpisa. Vi ste u lo¹oj poziciji.

lane

Имала бих коментар на овај пост, али у праву си, не треба о томе више да се прича...
Било па прошло...

lycos

Imam jedan normalan sud u visku, pa ako nekome treba nek se javi na pm.

ares