Analiticka hemija II

Started by lycos, 23-10-2007, 13:35:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Sole

a kad se to potvrdjuje analiticka???  :roll: :cvet

whatever

У понедељак, 11.02.

shiky

Moze i sad,vec su isli ljudi da potvrde  :cvet

lane

Непланирано ( :K) сам одлучила да изађем на испит из аналитичке...  :help2:
Видим да сте овде писали да је за први колоквијум било довољно да се спрема из практикума (и евентуално са слајдова)...
Да ли то важи и за испит?
Неки људи на факсу доста помињу књигу...

hominis nocturna

Ako prodjes sve zadatke i pitanja iz praktikuma, nema sanse da ne polozis ispit. Sigurno ce biti par pitanja i sa slajdova, ali nije neophodno da ih uradis kako bi polozila. Knjiga je korisna, ali nije neophodna. Sve je lepo objasnjeno i u praktikumu.

Mili

Da li mora da se polo¾i sve, ili ima ¹anse da nam priznaju npr. samo gradivo koje je bilo na kolokvijumu?

Snoopy

Koliko sam ja cula, sada moze da se polaze i samo prvi deo.

Sole

Quote from: Snoopy on 08-02-2008, 17:51:48
Koliko sam ja cula, sada moze da se polaze i samo prvi deo.
aman, jel' ovo izgleda vazi za sve predmete koji su iz 2 dela???  :hmm
ne znaju gde biju  :wall:
moze, ne moze?  :help2:

whatever

Постоје само два поуздана извора: Институт и Хулио  :K  Осим ако није промењено, на обавештењу о испиту (оном на огласној табли, где стоји и колико задатака из чега ће бити итд.) је писало да први део може да се полаже само једном. Мада, ништа ме не би изнененадило  :roll:

hulio_salinas

 :>

Koliko ja znam: moglo je samo jednom da se polaze. Sad i nadalje moze samo ceo ispit.

Medjutim, ne bi me cudilo da su nesto promenili, posto svaki dan neki Institut nesto promeni. To vise niko ne moze da prati. Svako menja stvari kako mu se cefne bez ikakve najave i bez ikakvog obrazlozenja. Ne znam zasto je to tako, ali je tako. Raspitacu se u ponedeljak.

jodza

Da li neko mozda zna koje oblasti trebaju za 2. deo ispita?  :roll:

anita

Bice:
-jeda racunski zadatak,
-po jedan iz redoks titracija i kompleksometrije i
-dva pitanja iz oblasti titracije u nevodenoj sredini,statistike,standardizacuje i primene instrumentalnih metoda u analitickoj hemiji.
:cvet
Znaci sve ukupno 5 pitanja-zadataka.

Mili

Zna li neko da li mo¾e da se izlazak na ispit potvrdi i u utorak?

hulio_salinas

Mislim da nece biti problema ako se tada potvrdi. Izaci ce u susret.

hulio_salinas

Ispit se polaze u celosti

Bio sam da proverim da li moze da se polaze samo prvi/drugi deo na ispitu ili mora u celosti. Rekli su mi da je ispit koncipiran tako da obuhvata celo gradivo. Nije podeljen na kolokvijume, odnosno delove, tako da mora u celosti. :roll: