Analiticka hemija II

Started by lycos, 23-10-2007, 13:35:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Sole

iz analiticke 1 nije bilo tako.  :roll:
mislim, onda bi bilo glupo da za najmanju gresku dobijes 0 za odredjeni zadatak.  :ball2:
ionako u svakom zadatku postoje po 2, 3 pitanja bas zbog tog izvlacenja poena.
nije bilo tako, a ne verujem da ce ovog puta nesto da se promeni.   :happy:
cekamo onda 5ak...  :)):

lycos

da li su izasli rezultati? hoce ih neko okaciti ovde?

bokicaKNN

ljudi.... je l' neko zna sta da radim.... polomila biretu na analitickoj.... je l' se desilo to vec nekome? Tehnicar mi rece da idem na PMF i tako nesto.... Aj ako neko zna neka napise nesto, please... i cenu....

hulio_salinas

Neæe biti popravnog kolokvijuma iz Analitièke hemije II

Danas su se profesorke na Institutu dogovarale. Konsultovale su se sa upravom fakulteta (dakan i prodekan za nastavu) i zakljuèile su da ne bi bilo zgodno omoguæiti popravni kolokvijum, jer æemo, navodno, onda tra¾iti popravne kolokvijume iz svih predmeta. Posledica toga bi bio op¹ti haos.

Dakle, nema tog popravnog kolokvijuma.

Nemojte biti ljuti, besni ili ne¹to slièno, jer nema razloga za to. ©ta da se radi? Imali smo ¹ansu da polo¾imo, nismo. Polagaæemo sve na zavr¹nm delu ispita.

Uèite druge stvari, ne obazirite se na ovo. Pola¾ite ostalo. Nemojte klonuti duhom. Idemo dalje.

:cvet

jelicka

paaaa,ja sam polomila,  i nista, i meni su rekli da idem na PMF tamo kao najbolje rade, dali su mi neke brojeve tel.tamo se niko ne javlja, ali ici cu sutra na PMF pa ce mi valjda tamo onaj cika stakloduvac srediti to...a cena je ja mislim velika ...tipa 3-4000 tako da.... aj ici cu ja sutra pa cu ti reci kako i sta...pozz :wave:

Ice

Ima valjda u Papirusu, tako se, koliko se se secam, zove firma...Na Karaburmi su , malo iznad PAtrisa,ka stadionu,pa tu negde...Mo¾e do tamo da se ode sa 65.Bireta ti kosta oko 2000 din,od 50ml.

lycos

Odakle spremate ispit (ceo) ? Ima li neke skripte ? Jesu izasla ispitna pitanja ? Bilo kakve novosti ?...

jodza

ja sam cula da ce dati pitanja pa ako jos neko ima ovu informaciju neka potvrdi,jer ja nisam bas sigurna...

josefina87

ja za to nisam cula(mada sam bila na proslom predavanju,a pre toga ko zna kad  :stid: )
ako neko zna aneka potvrdi,bas mi znacilo! :>
ja sam planirala iz praktikuma i sa slajdova da ucim..
kako i koliko stignem,jer smo stvarno prebukirani... :ball2:

Phenomenon

Због чега сутра морамо да дођемо на аналитичку? Јел обавезно да се долази?

josefina87

da se izbroji koliko cega fali.. :ball2:
skupljaju se ljudi sa istog radnog mesta da se dogovore oko kupovine "nestalog"! :roll:

Bred

mora da se dodje jer se morate razduziti da biste dobili potpis, mojne se igrate :!

whatever

Стварно раздуживање је 24.01 и 25.01 али се место може раздужити само ако је све на броју. Зато би требало да се сутра преброји шта фали, али ако је неко сигуран да је сво посуђе на његовом радном месту читаво, онда претпостављам да није нужно...

bibi

Tehnicarka je rekla da svi moraju da dodju i sutra i sledece nedelje..... :wall:

Sole

potpis cemo dobiti ako dodjemo na ono glavno 24. i 25., mislim da ovo sutra bas nema neke veze.   :roll: :wall: :namcor