Analiticka hemija II

Started by lycos, 23-10-2007, 13:35:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Marije

#135
Jel si ti pitao da li to znaci da ako imamo prolaznost iz prvog dela a nemamo iz drugog nece nam biti nista priznato?

hominis nocturna

Pa da. Ako se ispit polaze ceo odjednom, to znaci da, da bi bio polozen, moraju da se poloze oba dela, tj. celokupno gradivo.

Marije

#137
Pa sto nam onda ne treba 50% CELOG testa ako se vec polaze u CELOSTI?

Phenomenon

Колико сам ја разумео, не може да се полаже само део испита на испиту, а да би се положио испит потребно је 50% из градива са колоквијума и 50% из овог другог дела.
Зна ли неко шта је све потребно да се учи из градива везаног за колоквијум?

Vukibog

Ne, ne treba 50% prvog dela + 50% drugogo dela, vec 50% celog testa! Tako da je svejedno kako cesh tih 50% da skupish. Jedina je caka da morash da uradish bar jedan zadatak da bi polozio.

Phenomenon

Ааааа, па то је ОК.

Marije

Pa kako da znamo da je to sigurno tacno?Hulio sta su tebi danas rekli?Jel 50% celog testa?

hominis nocturna

Ovo sto je napisala Vukibog je 100% tacno, to je rekla prof. Kaca

Sole

Quote from: Vukibog on 11-02-2008, 14:03:31
Ne, ne treba 50% prvog dela + 50% drugogo dela, vec 50% celog testa! Tako da je svejedno kako cesh tih 50% da skupish. Jedina je caka da morash da uradish bar jedan zadatak da bi polozio.
i ja sam ovako razumela...  :cvet
imamo 2 racunska zadatka, mora 1 da se obavezno uradi, a ako si uradio vec 1 na kol. onda nisi u obavezi.  :wink:

hulio_salinas

Rekli su mi ovako kao sto je Vukica rekla. :cvet

bibi

Da li neko,ko polaze CEO ispit,zna koliko ce biti racunskih zadataka,a koliko teorijskih pitanja? :cvet

jelicka

e da, i mene to interesuje..ali znam da sigurno jedan zadatak kao mora da se uradi.. :roll:

Vukibog

Kolko ja znam bice 2 zadatka, 4 one njihove rachunice i 4 teorijska pitanja, tj ukupno 10 stvari.  .blah.

josefina87

i jos jedno pitanje :>
jel mora da se uradi teorija da bi se polozilo? :roll:

Sole

Quote from: josefina87 on 12-02-2008, 15:45:25
i jos jedno pitanje :>
jel mora da se uradi teorija da bi se polozilo? :roll:
:F
treba ti 1 racunski zadatak, a od ostalih stvari koje je Vukibog navela da skupis do 50%. valjda je tako.