Opsta biohemija

Started by lycos, 23-10-2007, 13:41:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

josefina87

izasla su resenja testova!
http://pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/opsta_biohemija/II_godina/ispit/ (http://pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/opsta_biohemija/II_godina/ispit/)

lycos

Kada su konacni rezultati ?

:b7: :peace:

Boxy

4. februara najkasnije

milica88

A jel zna ovde neko sta ce biti sa ona 2 poena za prisustvo na predavanjima??? :hmm Posto je pet ljudi islo otprilike, pa ne znam da li ce svima ostalima skinuti ili dati?

Sole

#124
Quote from: mina_v on 01-02-2008, 19:27:39
ljudi znate li da li moze samo gradivo sa kolokvijuma da se polaze sad u terminu ispita,
kao sto je mogla biohemija??

:hmm :hmm :hmm
kako o ovome niko nista nije rekao...
a jel' tacno da smo ipak mogli da izlazimo na biohemiju (ispit) iako nismo polozili O2?
ja sam sve mislila da izlazak na kol. u terminu ispita vazi samo za biohemicare.

hulio_salinas

Postoji prica (nisam siguran koliko je tacna) da su dve devojke nekoliko dana ranije otisle na Institut za biohemiju i trazile od profesorki da ih puste da polazu ispit iako nisu polozile Organsku hemiju II. I navodno im je to dozvoljeno. Ja stvarno ne znam da li je ovo istinito niti koje su te devojke. Takvu sam pricu cuo.

shiky

Pa meni danas rekli da o2 vise ne uslovljava biohemiju...true?

hulio_salinas

Ja nisam cuo za tako nesto.

Sole

Quote from: shiky on 01-02-2008, 21:47:11
Pa meni danas rekli da o2 vise ne uslovljava biohemiju...true?
bas tako!  :hm
dosta ljudi prica o tome...
kako su one mogle njima da dozvole da polazu (ako je tacno), a da ne izbace neko obavestenje kad je bila prijava ispita...  :bljak: :namcor

jecka_87

svasta...ovde se vise nista ne zna!
svako radi kako hoce!!!  :batina

schumaher

da li zna neko kada ce vise ti rezultati iz Biohemije
na institutu ih ima milion a ne mogu da pregledaju 300 testova  :box

lycos

Trebalo bi danas da izadju!

hulio_salinas

Pa izasli su rezultati. Jutros sam video.

whatever

Е супер, сада још само да их ставе на Интернет, пошто рекоше да ће  :roll: :>

nasty girl

za opustu biohemiju ne postoji nikakav uslov vise...stoji obavestenje u studentskoj sluzbi, a kao razlog je navedeno da bi nam olaksali studiranje...