Opsta biohemija

Started by lycos, 23-10-2007, 13:41:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sole

Quote from: nasty girl on 04-02-2008, 13:06:57
za opustu biohemiju ne postoji nikakav uslov vise...stoji obavestenje u studentskoj sluzbi, a kao razlog je navedeno da bi nam olaksali studiranje...
pa, sreca da su to nam rekli ranije.  :namcor :bljak:
svasta...  :roll: :roll: :roll:
mnogo su olaksali sto su rekli usred roka   :wall:

M@zz@

A zna li neko da li ce za MF moci da se polaze samo prvi deo u aprilu (posto sam cula da je to sada moglo)? :hmm

Ice

Pa ja mislim da moze, ali se to racuna kao izlazak na ispit. Mada nisam 100% sigurna.  :wink:

M@zz@

I to je nesto!  :wink: Ako neko zna sigurno, neka potvrdi.

jelicka

HOCE LI SE SMILOVATI SA TIM REZULTATIMA VISE????:djavo

schumaher

Ma oni su :run kuci, boli ih uvo za nas
Ako to oni danas izbace na net ja sam stvarno schumaher

Bred

od tog instututa me vise nista ne moze iznenaditi :!

whatever

Е овако, резултати стварно стоје на Институту, зашто нису на нету, то неко мудрији зна  :K

Елем, они који су положили треба сутра, 5.02, да предају индекс са попуњеном испитном пријавом на Институту између 10 и 12 ради уписа оцене. Индекси ће моћи да се преузму сутрадан, у среду, после 12.

lycos

Hvala na obavestenju Whatever  :wink:

mina_v

 :116:
a ja ovo tek danas procitala, a polozila sam...
cool..

Mishica


®elim samo da vas obavestim da æe na institutu Opste biohemije biti potvrdjivanje ispita tj.treba taèno da se naglasi da li student pola¾e samo prvi deo,samo drugi deo ili celokupan ispit!Taène datume potvrdjivanja ne znam,jer se profesorke jo¹ nisu dogovorile,ali biæe obave¹tenje na institutu.
Oni koji pola¾u samo prvi deo ne prijavljuju ispit!

Vukibog

Jedno pitanje, ako se odluchimo da polazemo samo prvi deo i poshto u tom sluchaju ne treba da prijavimo ispit, zashto se to onda rachuna kao jedan izlazak na ispit??? Zar nije princip, koliko ima ispitnih prijava, toliko je bilo izlazaka na ispit???  :hmm

Mishica

Meni je profesorka Vesna rekla dako polaze samo prvi deo ne prijavljuje ispit!
A mislim da one ne smeju kolokvijum racunati kao ispit,to nije dozvoljeno,SIGURNO JE TO NEKA ZABUNA,ali provericu!

BoJaNa M

da li neko zna kada se iz biohemije potvrdjuje ako neko hoce da polaze samo prvi deo? ja sam cula da ne treba da se prijavljuje ispit...

Ljubica

Mozes da odes na institut kad hoces,i zamolis tehnicarku da te upise na spisak,tj.da potvrdis koji deo polazes