Opsta biohemija

Started by lycos, 23-10-2007, 13:41:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pedja

А јуче кренуо да учим а ти тако  a005 .

Bojana 153

Izvini, ja jos nisam pocela, pa zbog toga ne mogu da se uzivim u problem..  :K

ares

Napisite neke detalje na koje bismo trebali da obratimo paznju da ne ,,gutamo'' sve bas! :K Ko zna sta je profesorka rekla da nece biti? :roll:

josefina87

ja mislim da ona bas nista nije napomenula da ne treba! :roll:
ako gresim,ispravite me!
juce sam pitala asist.anu i ona kaze da treba sve da se uci(kao ne zna ona sta da nam kaze da ne ucimo,bolje sve,pa cemo dobro i odraditi) :shock

lycos

sta se cudite, zar nismo navikli vec na njihove komentare  :roll:  :roll:  :box
orijentisem se na ono sa slajdova, a neku siru pricu potkrepljujem knjigom..

whatever

Ја не знам, по овим тестовима што су на интернету, чини ми се да иду баш на детаље...  :roll: Професорка је једном приликом рекла да се компликованије структуре уче на нивоу препознавања, односно да не морамо да знамо да их напишемо, мада ми се чини да је то само еуфимизам за то да треба све да их знамо (мислим, како да их препознам ако их не научим?!) :ball2:

nasty girl

pa i asistentkinje su rekle da se na ispitu ide dosta u detalje...

cvetulence

#67
Sigurno ne treba da se uci izvodjenje formule kod enzima ona majkls- mentenova kinetika. Profesorka je rekla da nam sigurno nece dati strukturu, a da mi napisemo koja je( vec iz ponudjenih odgovora da zaokruzimo). Profesorka koja je predavala ove nedelje dala nam je cak i tip pitanja koji mozemo da ocekujemo na ispitu.

pig_am_am

naucite samu formulu i grafike (za km). bar je bilo na ispitu za nas stare na tu foru...a izvodjenje nije bilo.
sad nema tih testova na sajtu,ali medju prvim testovima koje su dali,bila su takva pitanja :wink:
srecno!

lycos

nama je na vezbama receno da mora da se zna izvodjenje, tacno se secam.

shiky

jeste,bas je naglasila za to izvodjenje da se zna

biwi

A GDE NA NETU IMA TESTOVA???

cvetulence

Profesorka je kada je predavala rekla je da nam to izvodjenje ne treba, vec da znamo krajnju formulu  i grafik( mislim da ce profesorka pisati pitanja, a ne asistentkinje). Mada nista nece skoditi da se proveri jos jednom!

pig_am_am

Quote from: biwi on 18-11-2007, 12:39:38
A GDE NA NETU IMA TESTOVA???
ima na forumu fakulteta, ali nisu tu svi. skinuli su prve testove...
pa ako je rekla,onda ne znam...
samo znam kako je bilo na testu. doduse,mnoge stvari ti budu jesnije kad naravno vise naucis. ali, pitali izvodjenje... cini mi se da nikada nisu.
e,sad,ja nisam bolonjac,pa nemojte me slusati bas...

htela sam samo da pomognem  :cvet

josefina87

sto se mene tice,lakse je skontati izvodjenje nego uciti formulu napamet!
i uopste nije tesko,nema razloga za brigu! :>
jedino mi sve one formule idu na zivce... :box mrzim da ucim napamet sve to!!! :namcor